25. lunární den

Home  /  25. lunární den

25. lunární den

14 října, 2016Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 25. lunární den

25. lunární den – jak vás dnes fáze měsíce ovlivňuje?

 

Dnes dělejte vše v klidu a pomalu!

women-1178187_640O dvacátém pátém lunárním dnu nelze doporučit jakékoliv magické rituály. Tento den je totiž plný nepředvídatelných zvratů. Nepodaří-li se vám dnes dosáhnout stanoveného cíle, nezvyšujte svůj výkon, bylo by to zbytečné, protože úspěchu byste stejně nedosáhli. Raději vyčkejte a zkuste tento den využít pro něco nového. Luna dnes stojí při těch, kteří rádi cestují, odpočívají a mají slabší vůli. Vyrazte někam k vodě, ale neplavejte, ani neplujte na lodičce. Tento den je totiž známý tím, že v něm utone mnoho lidí. První polovina dne bývá nepříznivá, druhá polovina je o něco příznivější. Prohlubuje se totiž intuice, ale pozor – logika a rozum vás mohou klamat! Tento lunární den je ve znamení pasivity a hloubání. Úplně nejlepší bude, když jej zasvětíte samotě a přemýšlení. Chcete-li, aby tento den byl co možná nejvíce úspěšný, dělejte vše pomalu, s rozvahou, přemýšlivostí a precizností. Buďte objektivní a spravedliví. Prožijte den v naprosté harmonii.

Nemoci tohoto dne jsou nebezpečné. Začněte se léčit co možná nejdříve. V magii je tento den pasivní a nesdílný. Je to čas samoty a soustředění. Očistěte své tělo a naslouchejte své duši.

25. lunární den ve zkratce 

Smysl dne Napnout ucho ke své duši a zaposlouchat se do ní, vnímat ji.
Termíny v roce 2018 11.1., 10.2., 12.3., 10.4., 11.4., 10.5., 9.6., 8.7., 7.8., 5.9., 4.10., 2.12., 31.12.
Kameny dne Neuděláte-li bez amuletu ani krok, zvolte tygří oko, jestřábí oko, kočičí oko, heliotrop a růžový mramor. V tento den vám přinesou štěstí a ochrání vás.
Symboly dne V ezoterických učeních je jeho symbolem želva, nebo lastura, rakovina, urna s popelem, ve východní tradici jsou symbolem dvě nádoby, jedna s mrtvou a druhá s živou vodou.

Nádoby s mrtvou a živou vodou symbolizují cosi nadpřirozeného. Snižují hranice mezi světem živých a mrtvých. V tento lunární den můžete spatřit nadpřirozené věci, astrální obrazy, mohou se projevit vaše nadpřirozené schopnosti.

 

Ideální strava pro naše dnešní zažívání

glass-845853_640Den je vhodný pro půst. Vyvarujte se houbám a jakémukoliv druhu melounů. Konzumujte mléčné výrobky, především tvaroh, ale ne zase v příliš velkém množství. Pudinkové koláče vám přijdou k chuti.

Ideální meditace pro naši dnešní pohodu

  • uvědomění si svého poslání, komunikace se svým andělem strážným

Máte-li nějaké potíže a potřebujete-li se obrátit na svého anděla strážného, dnes máte jeden z nejvhodnějších dní vůbec! Váš anděl strážný vám může prostřednictvím různých znamení nebo snů vyjevit vaše životní poslání. Abyste svého anděla strážného přivolali, zopakujte nejméně 9x a nejvíce 108x před spaním následující mantru: „Om Mahadevaya Namah“. A nezapomeňte věřit!

Dnešní sen věští vaši budoucnost!

ascension-1568162_640_28-10-2016Tento den je dnem prorockých snů. Je důležité, abyste pracovali se svojí intuicí a vykládali si sny s její pomocí. I když vám výjevy ve snu mohou být naprosto jasné, stále nezapomínejte naslouchat svému vnitřnímu hlasu. Pokud přece jen ve snu spatříte něco nepříjemného, v ranních či dopoledních hodinách se pomodlete, nebo si přečtěte něco pěkného. Poté se osprchujte pod studenou tekoucí vodou. To vás od snu očistí.

Detoxikujte se

Ve dvacátý pátý lunární den jsou zranitelné smyslové orgány, uši a hlava. Zkuste méně pít. Je potřeba detoxikovat své tělo. Zapomeňte na fyzickou zátěž. Potřebujete-li ji, tak ale jen v malé míře. Praktikujte dechová cvičení.

Nevhodná doba pro důležité závazky

Vyhněte se nečekaným situacím, zbytečným činnostem a kontaktům. Dávejte si pozor na své myšlenky. Stejně tak, jako city, mají svoji vlastní energii. Vyhněte se slibům a setkáním. Dnes raději odložte skládání zkoušek. Nevdávejte se, nežeňte se, ani nikoho nežádejte o ruku. Uvidíte, že přijde vhodnější čas. Raději se vyhněte alkoholu a cigaretám, doutníkům, vodní dýmce a všemu, co se dá kouřit.

Prospěje vám cestování, stěhování i sex!

fotolia_115868261_xs_par_18-9-2016Tento den prožijte v tichém rozjímání a v modlitbách. Všechno, co chcete učinit, udělejte pomalu a s rozmyslem. Naslouchejte svému vnitřnímu hlasu. Dokončete to, co jste začali. Den přeje všem operacím s nemovitostmi. Je jedno, jestli se jedná o jejich prodej, pronájem či koupi. Máte-li nedořešené soudní spory, máte velkou šanci zvítězit. Cestovat můžete kamkoliv, ať se jedná o relaxaci nebo o služební cestu, hvězdy jsou vám nakloněny. Stejně tak v případě stěhování. Sex doporučujeme, ale neměli byste být unavení a ve stresu. Před milostnými hrátkami se napijte červeného vína. Rozproudí krev ve vašich žilách. Velice užitečné bude, pokud se dnes pomilujete třeba ve vodě.

Věnujte se poklidnému pochopení

Milostná shledání a rande se ponesou v poklidném duchu. Neočekávejte žádné velké nadšení. Spíše se tento čas hodí pro samotu a mlčení. Jestliže jste si chtěli vyrazit, měli jste to podniknout včera. Dnešek se hodí pro rozjímání a přemýšlení. Jinými slovy, pokud můžete, schůzku raději odložte. Zkuste se podívat novým pohledem na vztahy, které máte kolem sebe. Našli jste nějaký, v kterém, nebo se kterým nejste tak docela spokojení? Není nic snazšího, než se pokusit to změnit. Tento den vřele přeje pochopení našeho protějšku a vůbec lidí, které máme okolo sebe.

Vhodné energie pro učení dětí povinnostem

Nadešel ten nejlepší čas, aby se vaše ratolesti naučily, že si musí plnit své povinnosti. Klidně je zapojte do domácích prací. Měly by se něčemu přiučit. Je na to naprosto vhodná doba, zvláště prochází-li Luna znamením Býka.

Počtete moudrého ochránce

human-746931_640Pro početí potomka je tento den ideální. Dítě počaté ve 25. lunární den bude mít ochranářskou povahu. Bude mít správně vyvinutou intuici. Cizí mu nebude předvídavost a trochu tajnůstkářství. Občas jsou děti tohoto dne trochu zpomalené, ale jsou velice moudré. Jen pozor, ať neonemocní.

Narodí se úspěšný rozvážný šťastlivec

Lidé narození v tento den bývají moudří. Stojí při nich štěstí. Jsou trochu pomalejší, zvláště, co se práce týká. Mají velmi silně rozvinutou intuici a do vínku jim byly dány věštecké sny. Měli by se na ně proto dobře soustředit. Mohou se podle nich řídit a pomoci tak i svému okolí. Lidé, kteří se v tento den narodí, nikdy neznají slovo spěch. Na ostatní mohou působit opravdu zpomaleně, jenže právě proto, že nepospíchají, vždy uspějí. Pomáhá jim jejich moudrost a řídí se tím, že vše přichází v ten pravý čas. Proto je někdy nutné si počkat, byť i delší dobu. Na tyto lidi nesmíte pospíchat. Jsou takoví a vy je nezměníte. Mimo jiné, mají opravdu obří vnitřní sílu.

Vyhněte se spolupráci

coins-1015125_640_nepouzitoNečekejte, že se stane něco zásadního. Tento den se ponese v líném a apatickém duchu, nejen při vaší práci, i u vašich kolegů. Pokud do práce nemusíte, využijte čas spíše pro očistné procedury svého těla a upevňování svého zdraví. Nemůžete-li si vzít volno, nepouštějte se do kolektivních projektů a aktivit. Spolupráci dnešní den zkrátka nepřeje. Proto se pěkně věnujte jen své práci někde v tichém koutku daleko od ostatních. V druhé polovině tohoto dne bude o něco úspěšnější. Můžete získat podporu některé z vlivných osob. Negativní záležitosti z dopoledních hodin nyní obraťte ve svůj prospěch. Tak či tak, neřešte nic složitého. Věnujte se jen jednoduchým záležitostem, které nevyžadují příliš přemýšlení. Čemu tento lunární den přeje, je získání zisku. Pozor si dávejte, pokud dnes potřebujete něco rychle dodělat kvůli termínu. Bude to bezvýsledné.

Založte úspěch podnikání a obchodu na lunární fázi

Doporučeno: – pracovat individuálně
– důvěřovat své intuici, především ve finančních záležitostech
– řešit jednoduché problémy
– diskutovat o současné situaci
– zrušit důležitá jednání
– být sám/sama
– zachovat mír a klid s kolegy
– jet na dovolenou
– pro zaměstnavatele: provést audit zásob, prohlédnout důležité dokumenty
Nedoporučeno: – pospíchat
– být aktivní
– podepisovat důležité smlouvy
– podepisovat nové smlouvy
– dělat důležitá rozhodnutí
– řešit cokoliv s někým nadřízeným

 

Dnes na nůžky naprosto zapomeňte!

beautiful-1504981_640Zapomeňte na stříhání vlasů. Pokud si je ostříháte, nebo byť jen o pár centimetrů zkrátíte, způsobíte si tím vážnou újmu na zdraví. Ostříhané vlasy ve 25. lunární den vám energeticky mohou způsobit poškození zraku.

TIP: Doporučené éterické oleje

santal, santalové dřevo, bergamot, karafiát, orchidej, pačuli, ylang-ylang, levandule, citron

Vytvořte svých dětem návyk

Něčím malým motivujte svoji ratolest, aby uklidila. Luna ve znamení Býka pomáhá dětem vytvořit si návyk na fyzickou práci. Pokud v tento den chcete svého potomka naučit uklízet, Luna tomu přeje. Dnes nerozhodujte o žádných změnách, později byste toho litovali. Je potřeba si vše nechat nejdříve dobře projít hlavou a až poté jednat. V dnešní den proto zapomeňte na dělání unáhlených rozhodnutí.

Cvičení proti vráskám

hair-hairstyle-1450050_640Mezi ústy a nosem
Ukazováčky přitiskněte těsně k nosním stěnám a přes odpor vašich prstů svrašťujte nos.

Natahování tváří
Ukazováčky, prsteníčky a prostředníčky obou rukou stahujte tváře dolů směrem ke rtu. Snažte se co nejvíce napnout svaly tváří k úsměvu. Vaše tváře by se měly pokusit zdvihat výš. Hlavu držte rovně, skoro až v mírném záklonu.

Napínání spodních svalů tváří
Zasuňte svůj palec do úst za tvář co nejníže k dásním. Palcem tvář odtahujte a napětím svalů tvář tlačte opět co nejvíce zpět k zubům. Toto cvičení zopakujte několikrát pro pravou i levou stranu.

 

Comments are closed.
Open

© . Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max délka hovoru je 17 minut, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz