11. lunární den

Home  /  11. lunární den

11. lunární den

14 října, 2016Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 11. lunární den

11. lunární den – jak vás dnes fáze měsíce ovlivňuje?

 

S kouzly očistěte astrální tělo!

fotolia_56525713_xs_andele_13-7-2016Jedenáctý lunární den je více než příznivý k provozování bílé magie. Jedná se o čas vítězství a nesmrtelnosti. Památka těch, co v tento den zemřeli, se bude připomínat velice dlouho. Nastává vhodná doba pro cestování. Choroby tohoto lunárního dne jsou nebezpečné zejména pro ženy. Tato doba je velmi složitá a náročná. Je to čas očisty astrálního těla. Dnes je bezpodmínečně nutné vyhradit si chvilku na modlitbu. Tento den vám umožní vidět výsledky toho, co jste naplánovali již v dřívějších lunárních dnech. Mizí všechno špatné, co na vás mělo vliv v předcházejícím období. Díky tomu můžete úspěšně plnit své záměry. Pamatujte si, že ať dnes děláte cokoliv, vyžaduje to co nejpečlivější plánování. To je nevyhnutelná podmínka pro hladký chod podniku. Jen v tom případě vám bude poskytnuta pomoc shora.

V jedenáctém dnu se síly země a přírody spojují s lunární energií. Proto se energie zdvojnásobuje a hledá si možnost vybití. Lidé tak často pociťují ohromný entuziasmus, svůj bohatý tvůrčí potenciál a neotřesitelnou suverenitu. Je potřeba pustit se do důležitých věcí a hlavně dokončit započatá díla. Všechno, co ráno začnete, je nutné dokončit do večera!

11. lunární den ve zkratce

Smysl dne Probudit v sobě svoji primární energii Kundalini (Hadí síla), dnes je postní den Ekadashi.
Termíny v roce 2018 27.1., 26.2., 27.3., 25.4., 25.5., 23.6., 23.7., 21.8., 20.9., 20.10., 19.11., 18.12.
Kameny dne Neuděláte-li bez amuletu ani krok, zvolte opál, hematit a karneol. V tento den vám přinesou štěstí a ochrání vás.
Symboly dne V ezoterických učeních jsou symboly tohoto dne koruna, horský hřeben a labyrint. Ve východní tradici je to ohnivý meč. Ve staroindické tradici je tento den spojen s energií Kundalini (nejsilnější energií vesmíru). V magii se jedná o den astrálních bitev.

Koruna a ohnivý meč symbolizují moc a sílu. U ohnivého meče je nutno zmínit, že se nejedná jen o sílu, která na vás působí, ale také o vnitřní neklid, který ve vás může být. Můžete být zmateni a ztraceni sami v sobě, proto dalším symbolem tohoto lunárního dne je labyrint. Je nutné se proto plně soustředit a dělat vše vědomě.

Tělesná schránka v ohrožení

soul-746560_640_8-2016Pokud jste dnes upustili nůž či vidličku, buďte opatrní. Vypadá to, že vám hrozí nějaké nebezpečí. Lidem, kteří pracují v rizikovém povolání, hrozí úraz. Tomuto lunárnímu dnu se často přezdívá den zdraví. Proto je nutné mu věnovat co možná největší pozornost.

V tento den je velmi citlivé břicho a páteř. Vyhýbejte se fyzickému a emocionálnímu přetížení. Celkově se však organismus dnes cítí dobře. O tom svědčí i dobrá nálada a připravenost na fyzickou zátěž. Snažte se nenastydnout. Pokud vás trápí problém s horními cestami dýchacími, je ideální čas na očistu plic a průdušek.

 

Pro naše dnešní zažívání je nejlepší půst!

fruit-1145610_640Úplně nejlepší je konzumovat ovoce a šťávy. Je důležité, abyste naslouchali svým vibracím. Pokud máte pocit tíhy, potom se postěte. Obvykle je jedenáctý lunární den spojený s postním dnem Ekadashi. S Ekadashi jsou spojeny fazole, obilí, rostlinné oleje, ovoce, džusy, saláty, pohanka a mléčné výrobky. Je dobré od tohoto dne začít delší, než jednodenní půst.

Ideální meditace pro naši dnešní pohodu

  • oheň, vnitřní procesy těla

Den je naprosto příznivý proto, abyste ho strávili o samotě. Snažte se ho kromě půstu věnovat rozjímání a mentální očistě. Uvědomte si, že všechny procesy začínají a také by měly být dokončeny. Zkuste všechno, abyste očistili své tělo. Je dobré si zameditovat. Probouzí se vnitřní oheň.

Hadí síla první čakry

chakra-1063278_640_23-8-2016Během 11. lunárního dne je aktivní spodní část páteře a Kundalini čakra. Ta je umístěna na spodní části páteře. Přezdívá se hadí sílou, protože je stočena na konci páteře jako had a s naším probuzením stoupá po páteři nahoru a pročišťuje čakry od blokací. Je to velmi silná transformační energie. To, co dnes začneme dělat, je nutno dodělat. Pokud vás dnes kostrč nebo páteř bolí, znamená to, že Kundalini špatně využíváte a je dobré provést očistu.

 

Prorocký sen prozradí vaši duchovní cestu

ascension-1568162_640_28-10-2016Sny tohoto dne vám mohou ukázat, jak moc dobře se umíte pohybovat ve světě materiálních věcí a duchovních světů. Obrazy, které uvidíte zcela jasně, znamenají váš postoj k tomuto bodu v průběhu let. Je-li váš sen dobrý, znamená to, že jste na dobré cestě. Pokud máte ve snu potíže, znamená to, že ve skutečném životě děláte něco špatně. Nejlepší je, pokud se vám zdá o štěstí. Může vám přinést pozitivní informace a zpravidla se i splní. Jestli se vám v tomto dni nebude zdát vůbec nic, to znamená, že je čas v životě odpočívat. Sny tohoto dne bývají prorocké.

 

Vyhněte se neklidu

V jedenáctém lunárním dni nedovolte, aby vzniklo nějaké napětí mezi vámi a člověkem, jehož milujete. Rozhovory o budoucnosti dnes bude lepší odložit. Raději o něho pečujte, přineste mu nějaký dárek a projevte mu svou lásku.

Buďte ve všem naprosto pečliví a všímaví. Je potřeba se nepřepracovat, vyhnout se napětí a deformaci. Nepoškozujte žádnou formu života, netrhejte květiny, nekopejte do hub a hmyz nechte žít. Snažte se být jemní a s přírodou tak vytvořit jemné pouto. Dnes raději nerozhodujte o ničem mimo práci. Nekupujte, ani neprodávejte nemovitosti. Chraňte si své plíce a na kouření raději zapomeňte.

Dnešek ve znamení očisty, tvorby a sexu

yoga-386608_640Dnes buďte opravdu opatrní. Dokončete vše, co jste započali. Pečujte o své blízké a ty, které milujete. Myslete na ně a klidně je obdarujte dárečkem. Uděláte nejlépe, když tento den strávíte očistou a půstem. Den přeje vědeckým výzkumům, umění, tvořivosti, skládání zkoušek. Čas je také příznivý pro cestování. Pokud se hodláte stěhovat, tak dnes směle do toho. Můžete dělat i malé drobné práce. Plánujete svatbu? Klidně si ho/ji vezměte. Sex má dnes zelenou, proto se milujte. Vaše tělo má dnes výborný metabolismus. Pomilujte se klidně i veřejně, jen pozor, ať vás nikdo nechytí. Oba partneři by měli být naprosto potěšeni sexuálním uspokojením. Alkohol pijte jedině s mírou.

 

Peníze jako tabu

coins-912716_640Dnes v rodině vůbec nenadhazujte slovo peníze! Hovořte se svým protějškem, o čem chcete, ale ne o finančních záležitostech. Tato komunikace by skončila hádkou. Luna ve znamení Blíženců vám pomůže vybrat téma, které bude příjemné vám oběma. Není to tak jednoduché, muži mají svá oblíbené témata a ženy zase ta svá. Vzpomeňte si na to, co vás spojovalo před svatbou.

 

Ideální den k početí potomka

Především vám den přeje, chcete-li počít chlapce. Dítě bude mimořádně silné. Stane se aktivním bojovníkem za svá práva, ale i za práva slabších a bude vládnout zvláštními silami.

Dnes se narodí dlouhověký mág

baby-743246_640Dítě narozené v tento den bude žít dlouho. Nemělo by mrhat silami na zbytečné projekty. Jedině tak se tito lidé mohou dočkat úspěchu ve všech užitečných činnostech. Ať dělají cokoliv, musí to dělat s plným nasazením a nerozptylovat se detaily. Tím mají úspěch zaručen. Sami by měli řešit jen ty hlavní úkoly, menší a nedůležité by měli předávat jiným. Pro lidi tohoto dne zkrátka platí, že koncentrace je zárukou úspěchu. Jedenáctka je připisována potencionálním čarodějům a nejsilnějším černým mágům vůbec. Lidé tohoto času bývají obdařeni pevným zdravím a měli by se vyvarovat haváriím. Při silné fyzické zátěži si musí chránit páteř. Vynikají neobyčejnou fyzickou i duševní silou a často se dostávají do extrémních situací. Jsou velmi talentovaní, silní a vtipní. Možná akorát nebudou mít příliš štěstí při setkání s hmyzem. Hrozí jim poštípání od včel, vos, sršní, komárů, ale také třeba pokousání psem.

Plánování zajistí pomoc shora!

angel-645591_640_31-7-2016Všechno, co tento den děláte, vyžaduje podrobnou plánovitou přípravu. To je pro příznivý výsledek nevyhnutelná podmínka. Jenom tak si pro své záměry zabezpečíte pomoc shora. Tento den je pokládán za jeden z nejúspěšnějších dnů lunárního cyklu. Mizí všechno špatné, co vás ovlivňovalo v předchozích obdobích. Díky tomu se vaše záměry skutečně uskuteční. Dnešek můžete pokládat za vhodný pro rozhodování v práci i v podnikání. Navíc se dnes můžete zabývat i nevelkými finančními transakcemi.

 

Založte úspěch podnikání a obchodu na lunární fázi

office-620822_640Je to jeden z nejvíce energetických a úspěšných dní lunárního měsíce. Konečně můžete vidět realizaci toho, co jste na počátku lunárního cyklu započali. Energie je velmi silná, nenechte si ujít šanci být efektivní v práci. Nadšení a potenciál je zaručený.

 

Doporučeno: – pečlivě se připravit pro jakýkoliv čin
– rozhodnout o akci v podniku či na pracovišti
– řešit nevýznamné finanční záležitosti
– navrhovat programy
– podepsat smlouvy
Nedoporučeno: – soustředit se na materiální cennosti

 

Péče o tělo versus schopnost predikce

Nový účes zajistí zostření pocitů. Zvýší také schopnost předvídání a pochopení mysli.

TIP: Bramborová maska na oční víčka

Odstraňuje otoky očních víček a snižuje slzení očí. Dva tenké plátky syrového bramboru položte řezem na víčka. Asi na půl hodiny se zcela uvolněte, potom plátky sundejte a umyjte se.

TIP: Doporučené éterické oleje

meduňka, máta, mandarinka, hřebíček, bobkový list, bez, rozmarýn, lemongrass, levandule a grapefruit

 

Harmonický domov díky květinám

yin yang signJestliže milujete všechno nové a originální, zasaďte si do květináče některou z květin znamení Vodnáře. Každá z nich se může stát vaším talismanem pro novátorskou činnost. Povedou vás k hledání nových a netradičních řešení ve všech sférách života. Rostliny tohoto znamení vám pomohou pohlížet na staré problémy jinýma očima.

A jaké květiny k Vodnářovi patří? Dracéna, boží dřevec, pokojový javor, poinsettie. Tyto originální neobvyklé pokojové rostliny očišťují obydlí od energií nepochopení a odmítání. Díky těmto květinám může v domě zavládnout vřelá atmosféra vzájemného pochopení a obyvatelé domu se budou přes různé pohledy na svět cítit dobře pospolu. Jedenáctý lunární den je ideální pro zahájení stavby, kterou potřebujete dokončit v přesném termínu.

Uvolněme obličej

 woman-801711_640Cvičení pro oči

Zvedněte oči co nejvíce vzhůru (ukazováčky držte nad nadočnicovými oblouky) a počítejte do tří.

Potom na tři vteřiny sklopte oči dolů. Následně je na jednu až dvě vteřiny zavřete. Opakujte cvik třikrát až čtyřikrát. Dělejte očima pomalé kruhové pohyby dvakrát zleva doprava a dvakrát zprava doleva. Opakujte cvik dvakrát až čtyřikrát.

Cvičení pro bradu

Delfín: přitiskněte napnuté prsty horní strany pravé ruky k bradě. Pokuste se v této pozici otevřít ústa. Zesilte napětí svalů brady a počítejte do pěti. Potom svaly uvolněte. Opakujte vše pětkrát až desetkrát.

Spirála: tato masáž pomůže dát do pořádku nejen bradu, ale i rty. Položte oba ukazováčky na střed brady. Polokruhovitými masážními pohyby je přemisťujte směrem ke koutkům rtů.

 

Comments are closed.
Open

© . Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max délka hovoru je 17 minut, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz