29. lunární den

Home  /  29. lunární den

29. lunární den

14 října, 2016Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 29. lunární den

29. lunární den – jak vás dnes fáze měsíce ovlivňuje?

 

Připravte se na nejnebezpečnější lunární den!

Held by darkness29. lunární den je považován za jeden z nejhorších lunárních dní vůbec. Může vás přepadnout neodůvodnitelný stesk či deprese. Úplně nejlépe uděláte, když vše odložíte. Vaše úsilí a snaha beztak nikam nepovedou. Běžte se podívat do kostela, nebo si otevřete nějakou svatou knihu. Zapomeňte na hádky, poté byste jich litovali. Zvláště, pokud byste vyřkli něco, co jste nemysleli úplně vážně a co bylo řečeno ze vzteku. Buďte zdrženliví. Nevěřte snům, ani proroctvím, dnes jsou mylná. Dobře pečujte o svoji nervovou soustavu. V dnešní den se projevují všechny nečisté síly, to se hodí čarodějům pro využití černé magie. Je načase si shrnout výsledky a dovršit všeho, co bylo v tomto cyklu započato. Nejspíše se nebude dařit vůbec nic, proto raději neočekávejte úspěch, ale hodně vše závisí také na tom, jak byl celý cyklus prožit. Pokud dobře, následky nebudou tak drastické.

První polovina dne je více nepříznivá, než druhá. Připravte se na nervové napětí, stres a snížení tělesné i duševní pohody. Zvýšené riziko je i co se onemocnění týká. Pozor na úrazy. Hrozí i podvedení a podlehnutí iluzím. Vše dnes směřuje k hádkám, skandálům, projevům nepřátelství, konfliktům, hněvu, závisti, zlosti a dalším záporným událostem a emocím. Zpozorujete-li, že se schyluje k hádce, ihned hovor ukončete. Zvyšte pozornost ke svým slovům, ale i ke svým činům. Právě v tento den dochází k velkému počtu havárií, nešťastných událostí i zločinů.

29. lunární den ve zkratce

Smysl dne Vyčistit své tělo, svoji mysl a nastolený pořádek udržet.
Termíny v roce 2018 15.1., 16.1., 14.2., 15.2., 16.3., 17.3., 15.4., 14.5., 15.5., 13.6., 12.7., 10.8, 8.9., 9.9., 8.10., 6.11., 7.11., 6.12.
Kameny dne Neuděláte-li bez amuletu ani krok, zvolte černou perlu, obsidián, bílý opál, labradorit, či barevný jaspis. V tento den vám přinesou štěstí a ochrání vás.
Symboly dne V ezoterických učeních jsou jeho symboly chobotnice a hydra, ve východní tradici je to kosmická iluze, v magii se jedná o jeden z nejnebezpečnějších satanských dnů, čas ztělesnění Lucifera, lidé mizí v astrální mlze.

Chobotnice je moudré zvíře, které se dovede bránit a umí bojovat. 29. lunární den je plný přílivů a odlivů, což v těle a mysli způsobuje zmatek. Budete tedy bojovat sami se sebou.

Všimněte si špatného znamení

soap-bubbles-1192339_640_15-10-2016Uslyšíte-li křik, nebo jiný nepříjemný zvuk, je to špatné znamení. Stejně tak jako zkalená voda. Mějte se na pozoru. Někdy tento den může být i hezký a úspěšný, ale ve večerních hodinách často končí hloupými akcemi a nepříjemnými překvapeními. Všechny nepříjemnosti, které se vám ale dnes stanou, vítejte, protože to znamená, že jste nepropadli pekelným silám, stále sloužíte světlu.

Ideální strava pro naše dnešní zažívání

Jezte pouze vegetariánskou stravu. Obilniny budou mít blahodárné účinky na váš organismus. Udělejte si domácí koláče, palačinky, nebo třeba buchty.

Ideální meditace pro naši dnešní pohodu

  • uklizení domu, vyčištění vlastních myšlenek, pročištění těla, transformace a změna stravy

Neprochází-li Měsíc vodním znamením, dopřejte svým nohám chladnou koupel s přídavkem mořské soli. Zůstaňte tak deset minut. Nechte unavené nohy odpočívat a očistit se od negativní energie. Nepokračujte ale více, jak deset minut, potom by z vás totiž mohla utíkat i ta pozitivní energie. Udržujte stále stejnou teplotu vody. Neměla by více zchladnout. Posaďte se a zavřete oči. Zkuste si představit, jak všechna negativní energie odplouvá z vaší mysli a vašeho těla pryč skrze pravou nohu.
Cítíte-li se špatně, zapalte svíci a držte ji v levé ruce. Nesfukujte ji, je potřeba, aby sama vyhořela. Předem ji trochu upravte, snižte, ať ji nemusíte držet x hodin. Nefoukejte do jejího plamene. Až bude u konce a budete jí zhášet, udělejte to prsty pravé ruky. Prostor okolo sebe vyčistěte vonnými tyčinkami, nebo kadidlem.

Najděte životní sílu v aktivované 1. čakře

yoga-386608_640Během 29. lunární dne je aktivní Muladhara čakra. Muladhara leží na spodní části kostrče. Právě tato čakra je hodně spojena s našimi minulými životy. Jsou v ní uloženy skutky a zkušenosti z minulých životů. Jejími pozitivními vlastnostmi jsou vitalita, životní síla a rozvoj vědomí. Její negativní aspekt potom představuje lenost, pudovost a egocentričnost.

Před spaním zapalte svíčku pro očistu děsivých snů

Energie 29. lunárního dne je velice těžká a často zanechává stopy na snech. Proto před spaním zapalte svíčku v prostoru, kde budete spát. Ta místnost očistí. Pokuste se udržet si harmonii a rovnováhu po celý den, zůstaňte v klidu. Sny, které se vám zdají, klidně analyzujte s psychologem. Mohou být komplikované, nepříjemné, dokonce až děsivé. Bývají odrazem vašeho podvědomí a je potřeba se od nich osvobodit.

Dnes je podstatné nedělat nic důležitého

 soul-746560_640_8-2016Hlídejte své myšlenky. Buďte pokorní a zdrženliví. Pokuste se o umírněnost ve všech oblastech. Zapalte si doma vonné tyčinky. Dopřejte si očistnou sprchu před spaním, která z vás smyje všechnu negativní energii. A slibům dnes nevěřte.

 

Pozor na zdraví a černou magii!

Nejvíce jsou zranitelná bedra a konečník. Proveďte vnitřní očistu organismu. Zdraví je dnes velmi ohroženo. Proto nekuřte, nepijte, nejezte mastná a mléčná jídla, zdržte se sexu a bouřlivých emocí. Vyvarujte se také jakémukoliv působení černé magie. Vyhněte se tmavým depresivním místům a konfliktním myšlenkám. Pokuste se nedostat do konfliktních situací. Nikomu raději nic neslibujte. Není dobré dnes číst u jídla, ani při jídle sledovat televizi. Nemyslete na špatné věci. Nerozhodujte se, s ničím neobchodujte. Nekupujte, ani neprodávejte žádnou nemovitost. Tento den nepřeje ani umění, vědě a tvořivosti. Zapomeňte na jednání s úřady, nebo se svým zaměstnavatelem. Neměňte práci a necestujte. Neberte se, ani se nezasnubujte, je tu vysoké riziko podvodu. Pokud se sexuálně sblížíte, počítejte s tím, že následně zůstanete zklamaní a budete bez energie.

Na schůzce zvažte každé slovo

fotolia_115868261_xs_par_18-9-2016Raději odložte milostné schůzky, ale i schůzky s těmi, kteří jsou vám blízcí. Mohlo by se stát, že řeknete něco, co by druhým ublížilo. Nemůžete-li se schůzce vyhnout, zvažujte každé slovo. Je třeba se vyhnout hádce, abyste se neurazili navzájem. 29. lunární den je opravdu nejtěžší a nejnebezpečnější z celého lunárního cyklu. Na první schůzku dnes zcela určitě zapomeňte.

Vnímejte pečlivě své dítě

Mějte na paměti, že obličej dítěte je jeho vlastním zrcadlem. Zobrazuje jeho pocity a nálady. Ve dnech, kdy Luna prochází znamením Štíra, se u dětí více projevuje tajnůstkářství a uzavřenost. Malé dítě mnohdy neumí říci a ani pojmenovat, co cítí. Proto to musíte vyčíst z jeho obličejíku.
[bar group=“6″]

Odložte početí na jiný den!

Den nepřeje početí. Modlete se, ať je vaše ratolest hodná. Může se totiž velice snadno stát, že pokud se početí zadaří, budete tváří tvář čelit malému Satánkovi. Jeho charakteristické rysy by poté byly sadismus a utrpení. Nejspíš by se stal nájemným vrahem.

Dnes se narodí spiritualistický bojovník

child-659283_640Človíček narozený ve 29. lunární den se rozhodně nevyznačuje měkkostí svého charakteru. Jeho život bývá jeden velký boj. Soupeří sám se sebou, ale i s okolím. Mívá mnoho protivníků. Vlastní jsou mu magické schopnosti a talent na spiritualismus. Dokáže velmi dobře vycítit, co se děje s těmi, kteří mu jsou vzdáleni. Talent má i na psaní básní a tvoření uměleckých děl. Pravdou je, že děti narozené v tento lunární den se nikdy nenudí. Jejich život je plný dobrodružství. Musí na sobě přesto pracovat a to v oblasti neznáma a všeho nového, z toho mají strach. Jejich život bývá velmi dlouhý. V každém případě tyto děti potřebují podporu jak svých rodičů, tak shora.

Odložte finanční a pracovní záležitosti

coins-1523383_640Tento den je nejhorší z celého cyklu, co se týká řešení finančních záležitostí. Z toho důvodu dnes nepracujte s penězi, nepodepisujte žádné dokumenty, nepůjčujte si peníze a ani nikomu nepůjčujte. Nenoste u sebe větší obnosy. Ani práci se dnes příliš nedaří. Odložte proto veškeré schůzky a všechna jednání. Dnes je zvýšené riziko chybných jednání a rozhodování. Sliby dnes znamenají neskutečně málo. Hrozí, že se dnes dopustíte osudové chyby, tak opatrně. Je také možné, že veškeré úsilí, které jste vynaložili na dokončení určitého projektu či úkolu, dnes přijde celé nazmar. Vše odložte. Čas potřebný na to, abyste dosáhli úspěchu, vám neuteče.


Založte úspěch podnikání a obchodu na lunární fázi

Doporučeno: – nepropadat úzkostem
– vyhnout se konfliktům a sporům
– jste-li zaměstnavatel, nevytýkat nic zaměstnancům a nebýt k nim náročný
– pracovat samostatně
– zachovat neutralitu
– jet na dovolenou
Nedoporučeno: – řešit měnové a finanční záležitosti
– podepisovat důležité dokumenty
– starat se o velké sumy
– přijímat nové zaměstnance
– pokračovat v obchodních transakcích
– pracovat
– vyjednávat
– přispívat k vytváření negativních emocí
– být v kontaktu s neznámými lidmi
– začít podnikat
– zahájit nové záležitosti

 

Na nůžky dnes zapomeňte

beautiful-1504981_640Nestříhejte si vlasy, ani si nezastřihávejte konečky. Nepřinese vám to nic dobrého. Je to rizikové pro špatná setkání a může to přilákat i smrt. Možná se dokonce stanete účastníky nehody. Zaměřte se raději na saunu, nebo pořádně teplou koupel. Nechte si udělat masáž. Uvolněte se.

TIP: Doporučené éterické oleje

santal, eukalyptus, vanilka, fialka, rozmarýn, zázvor a jalovec

Uspořádejte si vhodně domácnost

Postel v dětském pokoji nastavte tak, ať vaše ratolest nespí hlavou ke dveřím. U dveří musí mít nohy. Nestavte také postel ke stěně, kde jsou dveře. Zadní pelest postele by se měla nutně dotýkat stěny. Postel ale zároveň umístěte tak, aby dítě, které v ní leží, mohlo vidět, kdo do pokoje vchází.
Dnes buďte velmi opatrní při manipulaci s ostrými a špičatými předměty. Je zvýšené nebezpečí úrazů. Domácí práce můžete dělat jen tehdy, cítíte-li se na ně v tento den dost silní. Jestliže se Luna nachází ve znamení Štíra, proveďte generální úklid. Zvláštnost úplňku ve Štíru a několika dalších úplňků spočívá ve velkém množství ničivé energie, jíž Luna po několik dní obdařuje krásné ženy. Cítíte touhu kolem sebe něco rozbít, nebo po někom něco mrštit? O tom přesně mluvíme. Tuto ničivou energii můžete ale využít také pro blaho své rodiny. Hromadí-li se vám v domě spousta nepotřebných věcí, pokuste se jich zbavit.

Omlazovací procedura

hair-hairstyle-1450050_640Cvičení pro oční víčka
Přiložte tři prsty na kost pod očima. Obraťte oči vzhůru a stahujte jemně kůži dolního víčka. Současně oko přimhuřujte. Následně víčka uvolněte. Opakujte tento cvik desetkrát.
Udělejte totéž cvičení desetkrát se zavřenýma očima. Oči jsou rovněž obrácené vzhůru. Následně znovu toto cvičení opakujte desetkrát se sklopenou hlavou. Tato cvičení jsou dobrá pro zpevnění svalů dolního víčka. Zmenšují váčky pod očima. Otevřete ústa, zvedněte pohled nahoru a velmi rychle mrkejte. Cvik opakujte 3x denně. Zpevňuje to horní i dolní víčka, odstraňuje stíny okolo očí a zlepšuje pevnost svalů očních víček.

Comments are closed.
Open

© . Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max délka hovoru je 17 minut, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz