13. lunární den

Home  /  13. lunární den

13. lunární den

14 října, 2016Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 13. lunární den

13. lunární den – jak vás dnes fáze měsíce ovlivňuje?

 

Pozorně obnovte svou životní sílu

water-464953_640_29-7-2016Den je naprosto ideální pro vědeckou a tvůrčí práci, ale také pro různé společenské akce, podnikání aktivit a skupinová setkání. Den je více než příznivý pro získávání nových informací, zvyšování vzdělání a doplňování vědomostí o tom, co vás zajímá. Dnes ale neřešte nic vážného, ani neplánujte nové začátky – už vůbec ne, pokud byste na ně měli být sami. Čas vhodný na realizaci nějaké důležité věci nenastal. Odložte to na jindy, uvidíte, že se brzy naskytne vhodná doba. Ať se ale děje cokoliv, nevzdávejte se věcí, které jste už započali. Úspěchu nepřeje jen první polovina dne. Ta v sobě má totiž zbytky z 12. lunárního dne a to bohužel ty nejvíce negativní. Pokud jste ale předchozí lunární den prožili správně, postřehnete dnes, že váš vliv na okolí je silnější. Stane se tak ke konci první poloviny dne a plně to bude zřejmé až k večeru. Využijte tuto příležitost. Věřte, že dokážete přesvědčit kohokoliv o čemkoliv, co právě potřebujete. Co se energie týká, v třináctém lunárním dnu osvěžujte své energetické zásoby a obnovujte své životní síly. Celkově je nutné na tuto dobu pohlížet s potřebnou pozorností a vážností.

13. lunární den ve zkratce

Smysl dne Vše je v běhu, vše musí dál pokračovat. Den životní síly a renovace.
Termíny v roce 2018 29.1., 28.2., 29.3., 27.4., 27.5., 25.6., 25.7., 24.8., 22.9., 22.10., 21.11., 20.12.
Kameny dne Neuděláte-li bez amuletu ani krok, zvolte ušlechtilý opál. V tento den vám přinese štěstí a ochrání vás.
Symboly dne V ezoterických učeních jsou to prsten, kruh, kolovrat, kolo; ve východní tradici to je had, který polyká svůj ocas. V magii se jedná o významný den předpovědí.

Kolo, prsten, kruh a kolovrat nejsou symboly tohoto dne náhodou. Vše, co je kulaté, je uzavřené a je to nejsilnějším symbolem magie vůbec. Proto je tento den zcela vhodný pro magii a okultismus.

Rozpleťte nitky vašeho osudu

Vyhněte se onemocnění. Mohlo by se protáhnout na velmi dlouhou dobu. Tento den je jinak velmi spojen s časem. Nové vystřídá staré. Doba patří omlazení, korekci minulé karmy, shromažďování znalostí a vyměňování informací. Hodně bude záležet na vztazích, porozumění, důkladnosti a schopnosti všímat si i drobných věcí. Události tohoto času mají tendenci opakovat se v budoucnu.

 

Ideální strava pro naše dnešní zažívání

potatoes-637370_640Hodláte-li experimentovat s jídlem, dnešek je opravdu velmi příznivý. Zahrajte si na kouzelníky a vyčarujte si něco dobrého! Pro třináctý lunární den se rozhodně doporučuje konzumovat mořské plody. Našemu zdraví je také prospěšná ovesná kaše. Zelenina a ovoce by měly být samozřejmostí. Upečte si vlastní chléb.

Ideální meditace pro naši dnešní pohodu

  • kolo, pochod hodinových ručiček

Třináctý lunární den je den obnovy energie a očišťování se od starých psychických bloků. Dnes si můžete povšimnout, že některé situace se ve vašem životě opakují. Chcete-li tuto situaci změnit a restartovat svůj život, spusťte „kolo obnovy“. Na očistu od bloků z minulosti a zastavení kolotoče událostí existuje mnoho metod.

 

Odblokujte svou čakrovou linii

chakra-1063278_640_23-8-2016Během 13. lunárního dne je aktivní Hara čakra. Hara vede přes polovinu našeho těla. Přesně ho půlí. Má za úkol udržovat váš smysl života a to, proč se nacházíte v dané situaci a daném okamžiku. Jasné pochopení tohoto smyslu následně vede k produktivitě, naplnění a vyrovnanosti. Pokud máte tuto čakru blokovanou, tyto bloky vám brání v dosažení vašeho smyslu života.

 

Zapište si svůj sen

Energie tohoto lunárního dne ukazuje, že jste v kruhovém pohybu. Že se něco mění a že stoupáte po točitých schodech nahoru. Na snech tohoto dne záleží a je důležité, abyste je pochopili. Mohou odhalit, že nechcete měnit sami sebe a že je pro vás příliš obtížné překonat některé překážky. V tomto snu vám sám život zaklepe na dveře a řekne vám, kam se musíte hnout, abyste šli tím správným směrem. Je důležité, abyste tyto rady přestali přehlížet a začali se jimi řídit. Nezapomeňte si své noční vidiny zapsat.

Pečujte o břišní oblast

women-1621278_640Ve třináctém lunárním dnu jsou zvlášť ohrožené kůže a srdce. Čeká-li vás zákrok týkající se dutiny břišní, odložte ho. Bolesti žaludku jsou příčinou duševních i duchovních problémů. Aktivní je dnes slinivka břišní. Očistěte svá játra. Vyhněte se hladovění a jezte co nejvíce užitečných produktů. Všechno dobře strávíte. Organismus i velmi dobře přijímá léky.

 

Vyhněte se důležitým aktivitám

Pokud se vám neustále vrací nějaký problém z minulosti, je nutné ho začít řešit. Vyhněte se půstu. Zapomeňte na agresivitu. Nerozhodujte se o velkých věcech. Dnes raději nekupujte ani neprodávejte žádnou nemovitost. Stejně tak není dobré cokoli si pronajímat. Dnes raději nepracujte, necestujte a nestěhujte se, raději si odpočiňte. Nevdávejte se a nežeňte se.

 

Pracujte na svém tělu a duši

women-1178187_640Je však mnoho aktivit naprosto vhodných pro tento den: Učte se, čtěte, získávejte nové informace, nové kontakty, pracujte ve skupině, rozjímejte nad svojí minulostí, pracujte se svojí minulou karmou. Provádějte dechová cvičení (Pranayama), mentálně se očistěte, zacvičte si jógu. Zameditujte si, protože meditace je očistná a přínosná. Regenerujte své tělo. Vyrobte si dnes nějaký talisman. Bude mít ohromnou sílu. Běžte ven, mělo by vám být dobře mezi lidmi. Osvoboďte se od toho, co vás trápí z minulosti. Den přeje finančním záležitostem. Potřebujete-li se učit na zkoušky, směle do toho. Dnešek vám přeje. Skvělá doba nastává také pro sexuální hrátky. Můžete vyzkoušet nové milostné polohy, hry a techniky. Vyzkoušejte klidně i exotické milování. Klidně si dnes dejte sklenku alkoholu, nijak vám neublíží. Vypravte se do sauny či parní lázně. Udělá vám dobře.

Vyhněte se svatebním záležitostem

Třináctý lunární den není dobrým dnem k žádání o ruku, k zásnubám, ke sňatku. Je to ale vhodná doba na konverzaci o ožehavých věcech. Nastal správný čas k odhalení a pochopení nejrůznějších souvislostí. Velmi často se může zdát, že se věci vyjevují samy od sebe. To, co nám bylo skryto, náhle vystává na povrch. Třeba ani nechceme o některých věcech mluvit, ale nějak k tomu dochází samo od sebe. Právě dnes se mohou provalit staré problémy, které jsme již dávno zapomněli. Nepříjemné je, že to nemusí být ani trochu radostné. Jestliže se Luna pohybuje znamením Štíra, můžete si pro sebe vymyslet nový styl, svůdnější a přitažlivější pro osoby druhého pohlaví. Ženy, které touží po tom, aby měly co možná nejvíce ctitelů a obdivovatelů, mohou v těchto dnech využít i vyzývavých jasně barevných oděvů, které zvýrazní jejich přednosti.

 

Učte své ratolesti

family-457235_640Máte pocit, že vám váš protějšek něco tají? Ve dnech, kdy prochází Luna znamením Raka, máte šanci dozvědět se, o co se jedná. Račí Luna uvolňuje mozková centra, která jsou odpovědná za empatii. Hlavní je svému partnerovi důvěřovat a nepochybovat. Z pochybností se rodí mnoho variant řešení a není moudré v nich zabloudit. Tento čas je také ideální proto, abyste naučili svého potomka dovednostem a činnostem, které mu dělají problémy. S dětmi, které jsou nadané v humanitních oborech, je potřeba probrat matematiku a fyziku, a s těmi technicky nadanými proberte naopak dějepis a literaturu. Děti, které nejsou příliš šikovné na sport, by v tento den měly být na čerstvém vzduchu na hřišti, nebo by měly čas strávit s vámi, rodiči, na procházce. S ratolestmi, které jsou neposedné, zasedněte nejlépe ke knize.

 

Početí potomka nechte na jindy

Den nepřeje početí dítěte. Pokud už se počít potomka v tento den podaří, musíte počítat s tím, že jeho život bude jako na houpačce. Některé události budou skutečně šťastné a jiné mu naopak mohou ničit život. Jeho existence bude často rozporuplná. Buď bude žít zcela svobodně, nebo se naopak stane těžce závislým na okolnostech. Děti počaté třináctého lunárního dne se nedožívají příliš vysokého věku, ale existují i výjimky. Přejeme mu štěstí!

Dnes se narodí mág

child-659283_640Tento den se rodí zejména okultisté a talentovaní lidé. Každý člověk, který se narodil ve třináctém lunárním dnu, vládne určitými magickými schopnostmi. Pokud se bude snažit a zasvětí tomu svoji budoucnost, bude se mu dařit. Dovede totiž tak získat všechny potřebné informace z minulosti a výhody ze současnosti. Vidí vazby mezi příčinou a následkem, mezi dávnou minulostí a tím, co se děje teď. Tito lidé bývají vynikajícími žáky. Dobře si osvojují všechno nové. Lehce dělají kariéru, neboť rychle ovládají techniku a zkušenosti získávají přímo při práci. Bylo vypozorováno, že v tento den se rodí jen dlouhověcí lidé. Pokud jste se narodili v tento lunární den, můžete provozovat nenáročný sport. Snažte se odpočívat na různých nových místech, aby vaše dojmy byly pestré.

 

Sbírejte informace ve skupině

coins-1523383_64013. lunární den je vhodný pro skupinová setkání. Můžete narazit na něco, co vás bude zajímat, doplnit tak své znalosti a zvýšit své profesní kvality. Pro práci to není špatná doba, ale k ničemu důležitému nedojde. Snažte se co nejvíce spolupracovat s ostatními. Dnes se můžete zabývat finančními záležitostmi a řešit materiální otázky. Pokud prochází Luna znamením Ryb, můžete v sobě objevit schopnost pro pochopení skrytého smyslu obvyklých událostí. Může se stát, že někomu nechtěně předáte neveřejné informace. Proto se, pokud možno, nikomu nezmiňujte o svých záměrech a v osobním styku si udržujte odstup.

Je-li Luna ve znamení Štíra, narůstá u lidí podrážděnost. Všechno a všechny vidí jen v černých odstínech. Touží po rázné změně v kariéře, i v životě. Zvyšuje se intuice. Můžete kupříkladu ostře vycítit podraz při jednání, nebo jiné hrozící nebezpečí, které ohrožuje vaše příjmy. V tento den se objevují vaše nejlepší schopnosti a objevujete v sobě rezervy, o nichž jste neměli ani zdání. Buďte opatrní, pozorní a vše si nejdříve dobře rozmyslete.

 

Založte úspěch podnikání a obchodu na lunární fázi

Doporučeno: – pracovat
– pracovat v týmu
– rozšířit svůj vliv
– podepisovat smlouvy
– najít nové zaměstnance
– uspořádat veřejnou akci
– vzdělávat se
– diskutovat se svými spolupracovníky
– řešit finanční záležitosti
Nedoporučeno: – neřešit závažné skutky
– přestat v dříve započatých činech
– příliš odpočívat

 

Střih pro štěstí

Klidně si nechte upravit účes, nechte se ostříhat. Nový sestřih vám dnes totiž přinese úspěch a štěstí.

Pokud prochází Luna právě znamením Lva, budou pro váš zevnějšek výhrou minerální a radonové koupele. Pokud takovou možnost nemáte, zkuste použít parní lázeň a horkou masku. Obojí výborně osvěží.

woman-1605748_640Dámy, nebojte se odvážně použít kosmetiku a zvolit klidně výraznější make-up. Vaše volba bude určitě velice dobrá. Vyhněte se pořizování nové obuvi, ta se totiž v těchto dnech velmi rychle opotřebuje a zničí. Mnohé ženy dokáží zrevidovat svůj šatník, udělat si masku z čerstvého ovoce a vyzkoušet nový make-up.

V období, kdy se nachází Luna ve znamení Vah, se můžete pustit do plastických operací obličeje a šíje, korekce tvaru nosu, uší, brady, vsazování vlasových cibulek, i obnovení poškozeného obočí nebo řas. Chystáte-li se hubnout, je vhodné období pro zahájení procedury na snížení obezity.

Tento čas je také vhodný na pořízení si nového parfému.

TIP: Doporučené éterické oleje

lesní jahoda a měsíček

Změny domácnosti naplánujte na dnešek

Třináctý lunární den se skvěle hodí na opravy a velké změny v domácnosti. Dělejte užitečné a třeba i rozsáhlé změny na vašem vybavení.

 

Posilujeme dýchání

ecuador-773941_640Zhluboka se nadechněte nosem. Pomalu a rovnoměrně úplně vydechněte ústy. Opakujte cvik dvakrát až třikrát s intervalem tři až čtyři vteřiny. Hluboce se nadechněte nosem. Zadržte dech. Se semknutými rty bez výdechu nadouvejte tváře. Vnitřní svaly tváří se přitom napínají a do obličeje se hrne krev. Po dvou až třech vteřinách silně po částech vydechněte ústy. Opakujte dvakrát až třikrát. Zhluboka se nosem nadechněte a vzduch současně vtáhněte do tváře. Na vteřinu zadržte dech a potom pomalu rovnoměrně vydechněte ústy. Rty jsou při tom lehce semknuté a tváře nafouklé. Cvičení opakujte dvakrát.

Comments are closed.
Open

© . Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max délka hovoru je 17 minut, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz