21. lunární den

Home  /  21. lunární den

21. lunární den

14 října, 2016Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 21. lunární den

21. lunární den – jak vás dnes fáze měsíce ovlivňuje?

 

Návrat sil přeje změně!

women-1178187_640Ve 21. lunární den soustřeďte svoji pozornost na duševní práci a tělesná cvičení, která potřebují velké množství vaší energie. Den přeje vojákům, sportovcům a cestovatelům. Navracejí se všechny síly, o které jste přišli v předchozích lunárních dnech. Dnešek je dnem přátelství a sjednocování lidí. Je ideální doba na změnu něčeho kolem vás, co vás již delší dobu trápí. Jedná se o příznivý čas. Luna má velkou sílu a je schopna vám pomoci skoro s čímkoliv. Již od pradávna se tento den považuje za velmi vhodný pro zručné léčitele. Energetika dne je vhodná pro přísahy a sliby. Je nutné nést plnou odpovědnost za to, co slíbíte, odpřisáhnete a za to, co dané přísahy a sliby mají přinést. Neslibujte nic, co nemůžete splnit! Štěstí nepřeje zlodějíčkům. Pokud budete patřit mezi ty chudáky, kterým dnes někdo něco odcizí, velice brzy poznáte pachatele. Pozor, staré choroby se mohou zhoršit! Onemocnění tohoto dne jsou nebezpečná. Onemocníte-li, začněte se léčit ihned.

Dnešní den je znamením odvahy. Je to doba profesionality. Přáno je skupinovým aktivitám a také všem druhům cestování. Vydejte se někam na výlet. Doporučujeme ale cestování buď letecky, či lodí. Nespěchejte slepě k cíli. Vše dělejte s rozvahou. Buďte ale obětaví, také nezapomeňte na zodpovědnost a své povinnosti, jen tak dospějete k tomu, po čem toužíte. Ve dvacátý první lunární den se mění struktura našeho vnějšku, i vnitřku. Oblékněte si volný oděv bílé, či světlejší barvy.

21. lunární den ve zkratce

Smysl dne Den patří spravedlnosti, pohněte se vpřed!
Termíny v roce 2018 7.1., 6.2., 7.3., 6.4., 6.5., 4.6., 5.6., 4.7., 3.8., 1.9., 30.9., 30.10., 28.11., 27.12.
Kameny dne Neuděláte-li bez amuletu ani krok, zvolte pyrit, zirkon, avanturín, či obsidián. V tento den vám přinesou štěstí a ochrání vás.
Symboly dne V ezoterických učeních jsou symboly kůň, stádo a kočár, v totemové magii to je Pegas a v magii se jedná o den, kdy je možné dosáhnout vytyčeného cíle.

Kůň je zvíře, které vydrží mnohé, zvláště když je ve stádu. Je to odvážné zvíře, přitom však rozvážné. Když vidí propast, zastaví se. Takto by si všichni měli jít za svým cílem, neporazitelně a sjednoceně.

Ideální strava pro naše dnešní zažívání

fruit-1145610_640Je doporučeno dnes konzumovat jen červené produkty, nebo alespoň převážně ty červené, jako jsou granátové jablko, červené bobule (třešně, jahody, rybíz, brusinky…), mrkev, řepa. Pijte hodně čerstvých šťáv a bylinných odvarů. Zapomeňte na mastná a tučná jídla. Nepřejídejte se. Dopřejte si bylinného odvaru, který vám pročistí krev. Vesměs si můžete dát cokoliv, na co máte chuť, ale nepřetěžujte játra a nepřejídejte se sladkostmi.

Ideální meditace pro naši dnešní pohodu

  • Pranayama, dechová cvičení, práce s tělem a zejména s nohami

Dnešní den praktikujte Kundalini cvičení – jógu. Přes den se snažte fyzicky vybít. Na večer se zklidněte, meditujte. Před spánkem poslouchejte svého vnitřního učitele.

Aktivujte zářivou 7. čakru

chakra-1063278_640_23-8-2016Během 21. lunárního dne je aktivní Sahasrára čakra. Tuto čakru najdeme na vrcholu hlavy. Je centrem milionu paprsků. Žádné jiné světlo nevyzařuje jako slunce. V této čakře se vyskytuje významná síla – medhá šakti. Je to hormon, který ovlivňuje takové funkce mozku jako je paměť, koncentrace, vnímavost. Jógou je možné tyto medhá šakti aktivovat.

Kreativní snění

Hlavním úkolem těchto snů je ukázat vám, jak moc využíváte v životě svoji kreativitu. Ukáže vám, zda je potlačena, nebo je v harmonii. Jinak tyto dny nejsou vůbec škodné, nevadí, neublíží vám. Jsou neutrální.


Očistěte tělo i ducha

Nedělejte nic, co by mohlo zatížit či poškodit váš krevní oběh a játra. Abyste se ochránili před zdravotními problémy a komplikacemi, buďte celý den v klidu. Nerozčilujte se a nepřetěžujte se. Očistěte svoji krev, nejlépe pohybem na čerstvém vzduchu. Dopřejte si perličkovou koupel.

Vyhněte se samotě a nebuďte sobečtí. Mohli byste z toho poté být rozmrzelí. Zapomeňte na těžké potraviny. Vyvarujte se lžím. A s nikým se dnes nesuďte.

Dneska si dejte do těla po všech stránkách!

girl-1665173_640Buďte spravedliví a čestní. Plňte své povinnosti a neste odpovědnost za vše, co uděláte. Den se skvěle hodí pro fyzickou aktivitu. Sportujte. Máte v sobě hravého ducha? Skvěle, zasoutěžte si. Dnes je báječný den pro tyto aktivity. Stravte také nějaký čas venku na čerstvém vzduchu, to vám dnes obzvlášť prospěje. Najděte si novou práci, pokud vás ta stará již nebaví. Nastupte na novou pozici nejlépe dnes. Saunujte se, dopřejte si skvělou koupel. Učiňte oběti, třeba takové, že si odřeknete něco, co byste mohli mít. Pokud se vám něco ztratilo, dnes je vhodný den proto, abyste to našli. Podnikejte, rozhodujte se, řešte finanční záležitosti, kupujte nemovitosti, prodávejte je, pronajímejte. Dnešní den tomu přeje. Tvořte a věnujte se objevům. Studenti, den je vhodný i pro skládání zkoušek. Učivo vám poleze do hlavy snadno. Plánujete-li se stěhovat, tak klidně využijte dnešek. Vdávejte se, žeňte se. Také nezapomeňte na sexuální hrátky. Večer přeje intimitě.

Skvělá energie pro vztahy

Čeká-li vás nějaké setkání, nebojte se, bude velmi úspěšné a přinese vám řadu dojmů. Je potřeba dokonce dnes vyrazit někam do společnosti, netrávit čas o samotě. Samota vám dnes totiž může přinést velice nepříjemné pocity. Nemá-li na vás partner čas, sejděte se s přáteli, nebo kolegyněmi. Mějte na paměti, zvláště vy svobodní, že dnešní den přeje shledání, z nichž se může vyvinout vážný vztah. Vzhledem k tomu, že tento den je plný energie a lidé jsou rozhodní, průbojní, můžete mnoho dokázat. Uskutečněte to, o čem jste již dlouhou dobu snili a k čemu vám chybělo to správné odhodlání.

Sdělte partnerovi, co vás tíží

fotolia_115868261_xs_par_18-9-2016Při rostoucí Luně ve znamení Blíženců nastává nejlepší čas pro utužování partnerských vztahů. Pokud jste zamilovaní, nemáte potřebu vztah nijak rozvíjet a stačí vám to, co máte. Ano, jste „zfetovaní“ láskou. Jenže to je velká chyba! Již začátky vztahů je třeba rozvíjet, budovat a upevňovat. Závoj zamilovanosti dříve či později odvane vítr a vy uvidíte skutečný vztah a to, co vám nabízí. Aby se vztahy a manželství stávaly silnějšími, je potřeba mít společné zájmy, umět s partnerem sdílet radosti a starosti, být k sobě upřímní, chovat k sobě vzájemnou úctu a něhu. Dnes je naprosto skvělá doba pro vaše vyprávění partnerovi o tom, co vás tíží, těší, o tom, co se právě děje, po čem toužíte. Věnujte se proto jeden druhému. Uvidíte, co vás spojuje a kde je potřeba zabrat. Přechází-li Luna znamením Raka, v podvědomí se obracíme k historii své rodiny. Je nám jasné, že minulost ovlivňuje přítomnost a přítomnost ovlivňuje budoucnost. V rodinných fotoalbech vyhledejte ty nejlepší a nejkrásnější fotografie, které vás zachycují šťastné, nebo na místech, které máte rádi. Vyberte i ty, kde máte své milované. Všechny fotografie by měly být jasné a barevné. Mělo by z nich sálat štěstí a radost. Těch několik vybraných fotek poté vložte do pěkných rámečků a ty umístěte do každého koutku domácnosti.

Vstupuje-li Luna do znamení Vah, je potřeba, aby se vaše ratolest cítila jako plnoprávný člen rodiny. Je potřeba projevit úctu k dětem, třeba tím, že budou moci s vámi rozhodnout, kam se letos pojede na dovolenou, nebo jak strávíte sváteční den. Zabývat se názory svých dětí bude potřeba, i pokud vysloví naprostý nesmysl.
[bar group=“6″]

Dnes počnete rytíře

Den přeje početí dítěte. Stane se z něj buď básník či bojovník. Bude tvrdě pracovat, ale také bude trpělivé a čestné. Jeho duše je duší rytíře.

Narodí se hrdina a dobroděj

brothers-457234_640Lidé narození ve 21. lunární den mívají šlechetnou povahu a smysl pro spravedlnost. Je pro ně velmi těžké až zdrcující, vnímat, jak moc je tento svět nedokonalý. Rodí se hrdí jedinci, kteří svým rodičům přinesou mnoho radosti. Jsou opravdu oddaní a stateční. Typické jsou pro ně hrdinské činy. Těžko bychom hledali spolehlivější bytosti. Umí být velmi soustředění, trpěliví a pracovití. Dovedou se skvěle ovládat. Občas se může stát, že přes to, jak na sebe budou pyšní, začnou dupat po ostatních. Jestliže jste se narodili v tento den, sportujte, ale příliš se nepřetěžujte. Nekonzumujte příliš mastná a těžká jídla. Ku prospěchu vám bude konzumace bobulovin, červené zeleniny a ovoce.

Práce se dnes daří!

Pozitivní je tento den především pro řešení finančních záležitostí. Lze se spoléhat na pomoc kolegů. Produktivní je kolektivní práce. Můžete společně řešit problémy a sestavovat plány. Mohou se objevit zajímavé návrhy a úspěšná budou i jednání s představenými. Nachází-li se Luna v Kozorohu, symbolizuje vhodné období pro podávání žádostí. Nejspíše budou vyřízeny ve váš prospěch. Klidně požádejte o zvýšení platu, nebo o povýšení. Jestliže se vás povýšení týká, v této funkci zůstanete dlouho.

Založte úspěch podnikání a obchodu na lunární fázi

money-1428594_640Velice příznivý den pro obchodování a podnikání. Dnes se vám bude dařit. Můžete dostat i učinit velmi zajímavé nabídky, takové, které se zkrátka neodmítají. Jedná se o přátelský den. Neměli byste s nikým mít problémy. Zejména se dnes bude dařit těm, kteří podnikají s automobily, jízdními koly, motocykly, ale i s koňmi. Jinými slovy, daří se každému, kdo podniká s dopravními prostředky.

Doporučeno:

– provozovat činnost
– posunout se dál
– řešit finanční záležitosti
– být aktivní
– promluvit si s šéfem
– více si všímat svých kolegů
– řešit společenské problémy
– pracovat v týmu i samostatně
– pokud jste majitel firmy, je potřeba rozvíjet firemní kulturu, zlepšit pracovní prostředí, vyslechnout si nápady zaměstnanců a dát jim prostor ke kreativitě
– jet na služební cestu
– podepsat důležité smlouvy
– sledovat trendy
– tvořit
– uspořádat večírek, výstavu
– postoupit na kariérním žebříčku výš
– začít nové záležitosti

Nedoporučeno: – odbočit od důležitých věcí
– odcizit se od týmu

 

Zajděte si ke kadeřnici

Dnes se klidně ostříhejte nebo si jen nechte zastřihnout konečky. Stříhání vám přinese krásu a pohodu.

TIP: Masky na obličej podle znamení

woman-801711_640Ryby a Štíři často trpí tím, že jejich pleť je jaksi bezbarvá. V tom vám může dobře pomoci střídání teplých obkladů se studenými. Tak prokrvíte svoji kůži a získáte barvu. Berani, Lvi a Střelci by nyní neměli používat čisticí prostředky na kůži s obsahem alkoholu, neboť tak dojde k vysušení pokožky. Trpíte-li na rozšířené póry, potírejte si obličej kostkou ledu z šalvěje, heřmánku, či řebříčku.
Berani, abyste byli ještě krásnější, udělejte si pleťovou masku z bobulí.
Budete potřebovat: dvě lžíce rozmačkaných malin, jednu čajovou lžičku ovesné mouky. Vše důkladně promíchejte a poté masku naneste na obličej. Vyhněte se oblasti očí. Nechte ji působit dvacet minut a následně ji smyjte chladnou vodou.

TIP: Doporučené éterické oleje

kadidlo, verbena, jasmín, levandule, hyacint, šalvěj, vetiver

Pusťte se i do velkého úklidu

Je ideální doba na to, abyste zvládli vše, co máte v plánu. Může se jednat o lehké, ale i o těžké práce. Zvládnete vše, ať se jedná o cokoliv. Poradíte si i s tím, co vyžaduje značnou fyzickou námahu.

Zacvičte si nejen proti vráskám

Co možná nejvíce zakloňte hlavu. Horní ret přikryjte dolním. Pomalu klesejte s hlavou, až se bradou dotknete hrudi. Opakujte čtyřikrát až šestkrát. Otočte hlavu napravo a potom nalevo. Udělejte čtyři až šest plynulých pootočení a potom osm až deset rázných. Plynule otočte hlavu na stranu a zvedněte ji vzhůru. Tento cvik udělejte čtyřikrát na každou stranu.

Comments are closed.
Open

© . Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max délka hovoru je 17 minut, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz