22. lunární den

Home  /  22. lunární den

22. lunární den

14 října, 2016Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 22. lunární den

22. lunární den – jak vás dnes fáze měsíce ovlivňuje?

 

V dnešní kouzelný den buďte aktivní

fotolia_98630210_xs_prani_19-7-2016V magii je tento den příznivý pro magické úkony. Dnešek nepřeje žádným novým začátkům. Lidské schopnosti směřují k duchovní a tvůrčí obnově. Mohou se objevit zcela nové příležitosti a možnosti. 22. lunární den je aktivní, proto neztrácejte čas povídáním o hloupostech a nepodléhejte lenosti. Mohlo by se vám to vymstít. Následkem může být zhoršení paměti a soustředění. Zvyšuje se tvůrčí i sexuální potenciál, síla vůle a intuice, také smysl pro spravedlnost. Den přeje cestování, výletům a služebním cestám. Neriskujte. Onemocnění jsou vážná. Dělejte jen to, v čem jste si jistí.

Pracujte s informacemi a učte se. Pracujte na sobě. Podělte se o své zkušenosti. Buďte štědří. To, co se vám líbí, si ponechte. To, co se vám nelíbí, odneste z domu a zbavte se toho. Sledujte symboly, které se kolem vás dnes objevují. Mohou vám prozradit něco důležitého.

 

22. lunární den ve zkratce

Smysl dne Buďte moudří a poznávejte nové.
Termíny v roce 2018 8.1., 7.2., 8.3., 7.4., 7.5., 6.6., 5.7., 4.8., 2.9., 1.10., 31.10., 29.11., 28.12.
Kameny dne Neuděláte-li bez amuletu ani krok, zvolte modrý achát, modrý safír, modrý nefrit, či modrý jaspis. V tento den vám přinesou štěstí a ochrání vás.
Symboly dne V ezoterických učeních jsou jeho symboly slon, svitek a klíč, ve východní tradici je to sloní bůh Ganéša.

Slon je symbolem moudrosti, stability, hledání nových nadějí. Přeje studiu. Právě dnes můžete vycítit, co je pro vás dobré a co nikoliv.

 

Ideální strava pro naše dnešní zažívání

shrimp-1209744_640Pro dnešek je povolena jakákoliv strava. Ganéša vás dnes totiž chrání. Jezte opravdu hodně. Zkuste si připravit něco z indické kuchyně, třeba pokrm laddu, nebo khir. Zeleninová strava je zcela vítána. Máte-li chuť na sklenku alkoholu, dopřejte si ji. Alkohol je dnes povolen. Na půst dnes zapomeňte!

 

 

Ideální meditace pro naši dnešní pohodu

  • koncentrace a knihy

Je naprosto vhodné a žádoucí, abyste se dnes koncentrovali. Soustřeďte se především na získávání znalostí. Pokud máte již delší dobu problém s pochopením něčeho, dnes se na to obzvlášť soustřeďte.

 

Pročistěte první čakru!

yoga-386608_640Ve 22. lunární den je aktivní Múladhara čakra, odkud stoupá energie Kundaliní. Ta je umístěna na spodní části páteře. Přezdívá se hadí sílou, protože je stočena na konci páteře jako had a s naším probuzením stoupá po páteři nahoru a prociťuje čakry od blokací. Je to velmi silná transformační energie. To, co dnes začneme dělat, je nutno dodělat. Pokud vás kostrč, nebo páteř bolí, znamená to, že Kundaliní špatně využíváte a je dobré provést očistu.

 

Řešte problémy ve snu

Sny tohoto lunárního dne mohou mít zcela jiný význam. Mohou být jednoduše prázdné, i když se to na první dojem vůbec nemusí zdát a budou vám připadat důležité. Pravdou je, že vám také mohou ukázovat, pokud zrovna tápete, jakým směrem se máte vydat, abyste došli ke změně. Protože je symbolem Ganéša (Bůh, který nám pomáhá překonat přepážky), skrze sen můžete překonávat překážky a řešit i některé problémy. Než půjdete spát, nalaďte se na to, abyste měli potřebné zjevení ve snu, které vám pomůže se dostat přes veškeré překážky. Až se probudíte, nezapomeňte si zapsat vše, co jste ve snu prožili či viděli.

Věnujte se prevenci

Věnujte pozornost dolní části páteře a kříži. Tato místa jsou dnes aktivní. Dnešek příliš zdraví nepřeje. Onemocníte-li, nemoc může vážně poškodit váš zdravotní stav.

 

Den nepřeje důležitým transakcím a domluvám!

office-620822_640Nepohybujte se příliš rychle a dávejte si dobrý pozor na to, co říkáte. Nerozhodujte se o ničem zvlášť důležitém. Finanční záležitosti raději neřešte. Hrozí ztráta financí. Domy, ani byty dnes neprodávejte, nekupujte a nepronajímejte. Nestěhujte se a pokud možno, raději ani nikam necestujte. Den transakcím nemovitostí nepřeje. Komunikace s úřady dnes nevěstí nic dobrého. Nejspíše nepochodíte, proto odložte jednání na jindy, pokud to jde. Nevdávejte se a nežeňte se, manželství by se nejspíše poměrně brzy rozpadlo. Co se sexu týká, buďte spíše umírněnější.

 

Nejlepší čas pro studium!

Dnes čtěte. Shromažďujte informace, učte se. Doporučeno je studovat staré a posvátné texty. Sdílejte své znalosti. Dodržujte staré zvyky a tradice. Hledejte své kořeny. Řešte své problémy poklidně a s rozumem. Setkávejte se s důležitými lidmi. To vám může otevřít cestu dál. Dnešek nesmírně přeje učení, skládání zkoušek, ale i vědě a tvořivosti.

 

Den moudrosti a prozření

fotolia_115868261_xs_par_18-9-2016Láska vám dnes skutečně může otevřít oči. Prozradí vám něco o vás, o světě, ale i o ostatních. Žádné setkání dnes není zbytečné. Každé shledání, ať už se jedná o rande, milostnou schůzku, nebo cokoliv jiného, má nějaký smysl. Nezačínejte ale rozhovory o důležitých tématech. Tomu se vyhněte, protože byste protějšek nejspíše vyděsili.

 

Vzdělávejte své děti

Prochází-li Luna znamením Střelce, nastává ideální čas pro vzdělávání dětí po logické stránce. Neomezujte se pouze na hraní dámy, šachů a na luštění křížovek. Děti potřebují vysvětlit, jak chápat různé situace. Chystáte se do banky? Skvěle, vezměte svoji ratolest s sebou a ukažte jí, jak nakládáte s penězi. Vysvětlete jí, že každý měsíc platíte poplatky za bydlení, služby a nakupujete jídlo. Nezapomeňte dítěti vysvětlit, že je důležité, aby ke každé transakci mělo stvrzenku. Obejměte jej a polibte své bližní. Povězte jim, jak je milujete. Bude-li vám projev lásky dělat potíže, zamyslete se nad tím, zda jsou vaše vztahy v pořádku. Co vám brání? Je prý dokázáno, že lidé, kteří k sobě chovají vřelé city a umí je projevit, žijí až o pět let déle. Projevujte své city ke svým dětem i protějškům!

Dnes počnete soudce

Den přeje početí. Ty děti, které budou počaty v tento den, se stanou velkými mudrci a učenci. Budou spolehlivými obránci. Spravedlivě obhájí právo. Jsou proto dobrými soudci.

 

Narodí se věštec

Dnes narozené dítě má velkou šanci na úspěch. Klíčem k jeho úspěchu je jeho neustálý rozvoj. Má šanci vidět to, co je druhým neviditelné. Často je proto schopno předpovídat budoucnost. Rodí se dlouhověcí lidé, kteří za svůj život přinesou mnoha lidem užitek. Pokud jste child-659283_640se narodili ve 22. lunární den, je potřeba, abyste se naučili říkat ne. Ne se bojí říkat především ti, kteří si příliš nevěří. Nebojte se někoho odmítnout. Není vaší povinností přece každému neustále jít na ruku a plnit jeho přání, zvlášť když by byly na úkor těch vašich. I vy máte možnost požádat druhé o pomoc a třeba se vám jí také nedostane. Tak už to na světě chodí. Nachází-li se Luna ve znamení Berana, emocionální napětí u vás narůstá. Můžete být vznětliví a impulzivní. Můžete se dostat i do extrémních situací. I pokud býváte těmi nejmilejšími lidmi pod sluncem, náhle můžete být hrubí. Nepodléhejte svým emocím. Posilte své sebeovládání, prokažte svoji vytrvalost. Člověk, který se v tento den narodí, je buď ochráncem tradic, nebo konzervativcem. Umí být ale i skutečným guru.

 

Vrhněte se s úspěchem do tvorby!

Všechny úkoly dnes půjdou jako po másle. Den přeje zejména spisovatelům a básníkům. Ve vědě dnes může dojít k neočekávaným objevům. Dnešek přeje i jednáním. Lidé totiž nemají sklon lhát či předstírat. Jsou připraveni dělit se o myšlenky a pomoci. Klidně předneste své návrhy, je pravděpodobné, že pro ně dnes získáte souhlas. Důvěřujte si. Snažte se být co možná nejupřímnější sami k sobě.galaxy-896930_640_22-6-2016 Všechno co dnes děláte, musí být významné a závazné.

Prochází-li Luna znamením Lva, přichází ideální čas na organizaci výstav a otevření uměleckých galerií a salonů. Nejlepší je tato doba pro kreativní a tvořivé lidi. Prosazujte své umění na různých společenských akcích, večírcích, rautech. Plánujete-li již delší dobu, že založíte divadelní soubor, jen do toho. Prochází-li Luna znamením Štíra, je to jeden z nejlepších dnů lunárního cyklu. Směle realizujte své úmysly a uvádějte do života to, s čím jste začali již dříve. Nevyjasňujte si pracovní vztahy. Dnes pro vás má vše odstín černé či bílé. Nedovedete rozlišovat další odstíny. Nic pro vás dnes není střední cestou, vše má buď plus či mínus. Vhodná je ale tato doba na pracovní schůzky.


Založte úspěch podnikání a obchodu na lunární fázi

Doporučeno: – pracovat na svém vzdělání
– nahlížet do nových dokumentů
– podepisovat smlouvy
– kontrolovat archívy
– věnovat se učení
– předvést své znalosti a zkušenosti
– komunikovat a vyjednávat
– navrhnout návrh
– řešit jednoduché problémy
– nedělat závažná rozhodnutí
– pro zaměstnance: dnes po šéfovi raději nic nechtějte
Nedoporučeno: – být líný
– začít s obchodováním
– pracovat přesčas
– zahajovat nové záležitosti

 

Na nůžky dnes zapomeňte

Vyhněte se stříhání vlasů. Pokud si je zastřihnete nebo ostříháte, můžete přijít o majetek. Navíc můžete přibrat nějaké to kilo.

TIP: Doporučené éterické oleje

Růžový olej, růže, pižmo, pomeranč a jasmín

 

Dnes je vhodné uklízet

V tomto lunárním dnu se lehce vypořádáte s jakýmikoliv domácími pracemi. Do prací klidně zapřáhněte i partnera a děti. Více pomocníku se vždy hodí.

 

Zacvičte si proti vráskám

hair-hairstyle-1450050_640

Cvičení pro tváře
Nafoukněte své tváře a obejměte je dlaněmi. Zatlačte na ně tak, abyste cítili, jak pevné jsou. Položte střed dlaně na rty a prsty uchopte tváře. Začněte se usmívat. Tváře se tím pozvednou a vaším úkolem nyní je jim v tom prsty bránit. Po každém pozvednutí tváří prsty lehce uvolněte. Po deseti cvičeních celý proces opakujte ještě jednou, opět desetkrát.

 

Cvičení pro rty
Nastavte rty, jako kdybyste někoho chtěli políbit, nebo jste očekávali polibek. Co možná nejvíce napněte svaly rtů. Počítejte do pěti a následně je uvolněte. Opakujte celé cvičení pětkrát.
Proneste hlasitě zvuk „UUUU!“ Postupně co nejvíce napněte rty. Po pěti vteřinách je uvolněte a opakujte cvičení 5x-8x.

 

Comments are closed.
Open

© . Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max délka hovoru je 17 minut, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz