9. lunární den

Home  /  9. lunární den

9. lunární den

14 října, 2016Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 9. lunární den

9. lunární den – jak vás dnes fáze měsíce ovlivňuje?

 

Připravte se na temný den!

Held by darknessDnešek je považovaný za démonický čas, ne bezdůvodně. Je pokládán za nešťastný pro jakoukoliv činnost či iniciativu. Často se střetnete s podvody, iluzemi, úklady, intrikami a dalšími překážkami. Všichni, nebo alespoň většina má chuť se hádat. Lidé nejsou spokojeni se svými blízkými, omlouvají své vlastní chyby a odpovědnost za své omyly házejí na bedra jiným. Nezvyšujte hlas na své blízké a nehádejte se se svými přáteli. V tuto dobu vám vstoupí do cesty řada nebezpečných pokušení a zkoušek. Může se objevit možnost spáchat nějakou špatnost tak, aby se o ní nikdo nedozvěděl a aby zůstala nepotrestána. To je ale jen klam tohoto dne, a jestli mu podlehneme, odplata na sebe nenechá dlouho čekat.

Devátý lunární den nepřeje kontaktům. Buďte opatrní. Dokonce i ti, kteří jsou spolehliví a zodpovědní, dnes mohou zklamat. Pečlivě proto vše zkoumejte. Je dobré se zabývat těmi věcmi, které již byly řešeny nebo začaty dávno. Den je skvělý využít k péči o zvířata a k zemědělským pracím. Ideální je ale také pro zábavu a milostné hry. Dávejte si dobrý pozor, ať nerozlijete mléko nebo nerozbijete zrcadlo. To jsou nešťastná znamení. Kvetoucí kaktus je naopak velmi dobrým znamením.

9. lunární den ve zkratce

Smysl dne Rozlišit, co je špatné a co je dobré. Vědět, kdy vládne zlo a kdy naopak dobro.
Termíny v roce 2018 26.1., 24.2., 25.3., 24.4., 23.5., 21.6., 21.7., 19.8., 18.9., 18.10., 16.-17.11., 16.12.
Kameny dne Neuděláte-li bez amuletu ani krok, zvolte černou perlu, alexandrit, kouřový topaz, či orphit. V tento den vám přinesou štěstí a ochrání vás.
Symboly dne Mléčná dráha, létající myš, netopýr, létající měsíc, ve východní tradici je to den lsti a podvodu.

Netopýr je jedním ze symbolů černé magie. Již kdysi dávno byl ingrediencí mnoha čarodějnických lektvarů. Je považován za negativní stvoření, které svádí ke zlu a podlostem.

 

Vytvořte si astrální ochranu

Basic RGBHrozí také vážné úrazy, zejména při fyzické práci. V domácnosti se můžete poranit nebo popálit. Tento den je opravdu kritický. Je považován za čas nočních můr, iluzí, klamu, zmatenosti, negativní energie, což vede k negativitě a argumentům. Onemocnění v 9. lunárním dnu se může zdát vážné, ale prognóza většinou bývá příznivá. Říká se, že pokud dnes onemocníte, jste na správné duchovní cestě. Lidé již od pradávna považují devátý lunární den za satanský. Dle všeho člověka svádí k černé magii. Vytvořte si kolem sebe astrální ochranu, aby se k vám nedostala žádná negativní energie, ani kletba. Kvůli blížícímu se úplňku vás často může trápit nespavost. I s tím se ale můžete vypořádat, například tancem.

Ideální strava pro naše dnešní zažívání

glass-845853_640Dnešek je naprosto ideální pro půst. Vyhněte se potravinám umělého původu, konzumujte přírodní nápoje a pečivo. Konzumujte obilné kaše. Ryby jsou také v pořádku. Nepřejídejte se. Vyvarujte se houbám, masu a zelenině. Není vhodné jíst mrkev, petržel a banány.

Ideální meditace pro naši dnešní pohodu

  • Devátý lunární den je pro meditaci poměrně složitý. V každém případě se snažte vyhnout jakékoliv provokaci.

Během ranního čerpání energie si představte bílé světlo. To určitou dobu také sledujte. Když se uklidníte, můžete otevřít oči a dělat zase své obvyklé aktivity a činnosti. Toto bílé světlo si představujte všude, kde budete, a soustřeďte se na jeho klid. Ve večerních hodinách si zapalte vonné tyčinky, ukliďte svůj domov, uklidněte se, zakřičte si, nebo poslouchejte zvonkohru.
[bar group=“5″]
O devátém lunárním dnu je aktivní čakra Anáhata. Ta se nachází uprostřed hrudníku, poblíž srdce. Je sídlem emocí a pocitů. Ten, kdo se soustředí na tuto čakru, může svůj talent rozvíjet jako básník nebo spisovatel. Máte-li nějaké přání, soustřeďte se na sílu Sankalpa Šakti, nebo-li sílu, která plní přání a úzce souvisí s čakrou Anáhata. Čím je Anáhata čistší, tím je přání silněji vyplněno.

Noční můra vám ukáže cestu

e0d4f2ca-6acb-4d39-8515-dad9260712a2Sny tohoto lunárního dne mohou ukázat na jakýsi skrytý vnitřní konflikt v podvědomí. Sny mohou být nepříjemné a dokonce hrozivé. Pouze však poukazují na problémy, které skrýváte ve svém nitru a které trápí vaše podvědomí. Úzce souvisí s vaší karmou, kterou si máte dát dohromady. Energie tohoto dne je těžká, takže sny vás skutečně mohou potrápit. Nemusí ani být snadné je pochopit. Není nutné se jich ale bát. Přikládejte velký význam tomu, co se vám v nich ukáže. Analyzujte i to, co vám bude nepříjemné, přemýšlejte nad tím a získáte užitečné informace. To, co se vám nebude hodit, jednoduše zahoďte a zapomeňte.

Očistěte zatížený organismus

Dnes je ohroženo srdce, proto si ho chraňte. Pro organismus je to opravdu těžký den. Velmi dobře dnes působí různé očistné procedury a mezi nimi je v první řadě parní lázeň. Nezatěžujte své cévy. Citlivý je také hrudník a žaludek. Vhodné je cvičit a posilovat. Aktivní pro tento den jsou prsa.

Pozor na iluze!

time-464875_640_10-9-2016Nenechte se dnes zachytit přeludy, prázdnými sny a touhami. Vyhněte se rodinným potyčkám a skandálům. Zapomeňte pro dnešek na dělání důležitých rozhodnutí a ani se nedívejte na nové obchodní příležitosti. Dnešek není vhodný pro sex, pro zásnuby, ani svatbu. Cítíte-li neodolatelnou touhu milovat se, poté jedině s ochranou. Nepodnikejte nic nového. Nekupujte nemovitosti a neprodávejte je. Od devátého lunárního dne si raději neslibujte úspěch, máte-li skládat nějaké zkoušky. Neznamená to však, že pokud jste dobře připraveni, že je nesložíte. Důležité komunikaci se vyhněte, pokud možno. Dnes ani nepijte a nekuřte.

Zachraňte vše pozitivní myslí a kreativitou

sunset-1331088_640_7-9-2016Oprostěte se od negativních myšlenek, očistěte své tělo a svoji duši. Aktivně se chraňte před agresivitou a negativitou. Odpusťte těm, kteří vás ranili. Pro tento den je důležité naučit se překonávat překážky a pokušení. I tento čas má nějaké pozitivní energie, které můžete využít pro duchovní růst. Pokud se chystáte zakoupit si dobytek, stavět, rekonstruovat, sázet, či hnojit půdu, den je na to ideální. Zkuste zvolit nějakou očistnou proceduru, třeba parní lázeň. Očistěte svůj organismus od usazenin. Dnešek je naprosto vhodný pro umění a kreativitu. Můžete se stěhovat, čas přeje i obchodním cestám.

Vyvarujte se hádek

V devátém lunárním dnu je ve vztahu velká pravděpodobnost vzniku hádek. Chystáte-li se na první schůzku, raději ji nestanovujte na tento den. Člověka, s nímž se máte setkat, byste mohli vidět v úplně jiném světle, než jaký ve skutečnosti je. Jsou-li vaše vztahy s partnerem stabilní, hleďte se ovládat a nestavte mezi vás svoje vlastní negativní emoce. O citech a plánech do budoucnosti dnes raději ani nepřemýšlejte, ani je neposuzujte.

Pomáhejte bližním

child-1111818_640Tento čas byste měli věnovat pomoci rodičům, nebo starším členům rodiny. Pomáhejte svým blízkým a dělejte to s úsměvem. Pokud Luna prochází znamením Lva, vyvolává podvědomé přání vpustit členy rodiny do svého vnitřního světa a začlenit je do sféry svých prožitků. Nelpěte na vnitřních problémech.

Plány na miminko raději odložte

Dnešní den není vůbec vhodný k početí dítěte. Dítě, které počnete, může být pěkným darebákem, nebo se naopak stane světcem.

Dnes se narodí složitá osobnost

model-1216916_640Lidé, kteří se v tento den narodili, jdou životem těžce. Neustále se musí bránit nějakým špatným vlivům a provádět očistné procedury. Je pro ně velmi důležitá přesná a čistá duchovní orientace. Neměli by pomýšlet na černou magii, okultismus, ani nějaká uzavřená církevní společenství. Bylo vypozorováno, že tento den se často rodí lidé, v nichž se sváří dvě protikladné kvality. Nemívají pevné zdraví, ale přesto část žije dlouho. Měli by ale dbát o své zdraví, dodržovat stanovenou stravu, podporovat fyzickou kondici a nevypěstovat si žádné škodlivé návyky. Současně potřebují také udržovat perfektní duševní stav, nepřepínat se, nevyvolávat konflikty a nezapojovat se do nich. Ze života by lidé narození v devátý lunární den měli zcela vyřadit alkohol.

Nic nepodepisujte!

home-office-336373_640Dnes se pokud možno práci úplně vyhněte. Den jí nepřeje. Na finanční operace nemyslete, ani si nenechte ohledně toho radit. Existuje velké riziko, že se stanete obětí podvodu či krádeže. Neposkytujte úvěry, neberte si hypotéku a nic nepodepisujte. Stávající čas je totiž vhodný pro takové práce, které připomínají jen čistou tvorbu. Daří se zejména malířům, básníkům a dalším umělcům. Ti jsou schopni vytvořit něco opravdu cenného a pozoruhodného. Raději zařaďte do svého programu jednání a schůzky, které vyžadují diplomatické kvality.

Založte úspěch podnikání a obchodu na lunární fázi

Doporučeno: – odpočinout si, nabrat nové síly, uklidnit mysl
– věnovat tento den svému vnitřnímu světu
– pečovat o svůj majetek a své vklady
– být trpělivý
– komunikovat s kolegy
– nebýt agresivní
– zrušit riskantní obchody
– najít si čas na vaše koníčky a oblíbenou práci
Nedoporučeno: – začínat podnikání
– provozovat činnost
– navštěvovat prezentace
– podepisovat smlouvy
– zpracovávat dokumenty
– čerpat úvěry

 

Jak o sebe pečovat?

Nastává ideální doba pro péči o pleť. Naopak naprosto nedobré je stříhat si vlasy. Přitahuje to nemoci. Pokud prochází Luna znamením Berana, je vhodný čas na vyhlazování pokožky, její hloubkovou očistu, peeling, odstraňování drobných kosmetických vad, bradavic a zarostlých nehtů. Velmi užitečné budou i zábaly na vlasy, masáž pokožky hlavy, účesy s použitím vosků a speciálních emulzí s obsahem kolagenu. Lze dělat i trvalou a odbarvovat si vlasy.

TIP: Masky pro mastnou pleť

woman-1605748_640Zaměřte se zvlášť na ty procedury, které jsou spojeny s hloubkovým působením na kůži. Proto obličej po nanesení masky důkladně omyjte. Z krémů budou nejlépe vyhovovat ty mastné s bioaktivními prvky a mořskými přísadami. Pro péči o mastnou pleť si můžete připravit sami pleťovou vodu z vaječného žloutku, citronové šťávy a smetany. Udělejte si masku z produktů rostlinného původu, jež jsou bohaté na uhličitany a škrob, například z banánů, rozdrceného květáku, vařených fazolí, kukuřičné mouky, nebo ovesných vloček.

TIP: Doporučené éterické oleje

meduňka, máta, mandarinka, hřebíček, bobkový list, bez, rozmarýn, lemongrass, levandule, grapefruit

Dobijte se vhodnými rostlinami

Vyzkoušejte květiny znamení Štíra. Jednou takovou je durman (ale u něj pozor, je jedovatý), dračí strom, oleandr, prvosenka, pouštní kaktusy, růže, opuncie. Tyto rostliny se báječně hodí, chcete-li u sebe rozvíjet jasnovidectví.
Pokud po stranách vedle obrazovky umístíte jihoamerické kaktusy, záření z této televize neutralizujete. Zalévejte je jen jednou týdně. Více vody nepotřebují. V devátém lunárním dnu dělejte jen to, co nevyžaduje velkou fyzickou námahu. Vzdejte se mytí podlah, ručního praní a dalších podobných únavných prací.

Procvičte své oči

hair-hairstyle-1450050_640Na pět vteřin zavřete oči, zavřete je pevně a potom je na pět vteřin ze široka otevřete, ale nesvrašťujte přitom čelo. Tento cvik zopakujte třikrát až čtyřikrát.

Představte si kyvadlo, které se pomalu kývá z jedné strany na druhou. Sledujte očima jeho pohyb, ale pohybujte pouze očima, nikoliv hlavou. Vždy po deseti vteřinách zavřete oči a počítejte do tří. Cvičení opakujte třikrát až čtyřikrát.

Pomalu otáčejte očima, jako byste sledovali velké kolo. Dvakrát na jednu a dvakrát na druhou stranu. Cvičení opakujte dvakrát až čtyřikrát.

Stočte oči co nejvíce vlevo, aniž byste otáčeli hlavu. Počítejte do pěti a totéž opakujte vpravo. Potom pohlédněte přímo dopředu a na jednu až dvě vteřiny zavřete oči. Opakujte celé cvičení třikrát až čtyřikrát.

Mrkejte co nejrychleji oběma očima (počítejte do deseti). Při posledním čísle na dvě či tři vteřiny pevně zavřete oči, potom je otevřete. Opakujte čtyřikrát až pětkrát.

Comments are closed.
Open

© . Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max délka hovoru je 17 minut, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz