19. lunární den

Home  /  19. lunární den

19. lunární den

14 října, 2016Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 19. lunární den

19. lunární den – jak vás dnes fáze měsíce ovlivňuje?

 

Ve dni astrální očisty nedělejte nic důležitého!

eye-462267_640_uplnekNa 19. lunární den si neplánujte nic nového. Nepodepisujte smlouvy a neuzavírejte kontrakty. Žádná práce se vám nevydaří. Tento den byste měli strávit poklidně, ideálně četbou, nebo modlitbou v chrámu. Nechte probíhat proces astrální očisty. Jestliže nebudete začínat s novými věcmi a u starších si uděláte přestávku, bude to pro vás jedině dobře. Onemocníte-li dnes, nemusíte se bát, tyto nemoci jsou téměř vždy vyléčitelné.

Tento den je magický, postranní vlivy jsou velmi silné a nepříznivé. Proto den prožijte v klidu, ale ne o samotě. Nestýkejte se s nepříjemnými a neznámými lidmi, nenavazujte známosti. Dnešní den je jedním z nejkonfliktnějších dnů v celém lunárním cyklu. Důležité je, abyste nepodlehli sebeklamu. Pokud vaše vyšší sebedůvěra nebude oprávněná, zamotáte se do spleti podvodů a neúspěchů, bude těžké se z nich dostat. Nejednejte dříve, než si všechno dobře promyslíte. Jediný nepromyšlený krok může vymazat veškeré vaše předchozí úsilí. Nenechte se vyprovokovat a sami neprovokujte jiné. Náhody neexistují, vše, co se děje, má svůj význam. Dnes obzvlášť. Hrozí zvýšené riziko konfliktů, proto si dávejte dobrý pozor, jaké poznámky kam trousíte a jak se na koho díváte. Konflikty dnešního dne mohou mít opravdu ošklivé následky.

19. lunární den ve zkratce

Smysl dne Vyčistěte své vědomí a svědomí, obtížné myšlenky musí zmizet.
Termíny v roce 2018 5.1., 4.2., 5.3., 4.4., 4.5., 2.6., 2.7., 30.8., 28.10., 9.10., 26.11., 26.12.
Kameny dne Neuděláte-li bez amuletu ani krok, zvolte žulu, achát, morion, labradorit, chrysolit, či rubín. V tento den vám přinesou štěstí a ochrání vás.
Symboly dne V ezoterických učeních jsou symboly dne pavouk a síť, ve východní tradici je to den spojený s mravní očistou duše, v magii je to jeden ze satanských, či osudových dnů.

Pavouk je stvořením, které pečlivě spřádá svoji síť a poté číhá, než se do ní chytne oběť. Zaútočí s nesmírnou rychlostí. Přesně takový je tento den. Síť je upředena, hrozí, že se zamotáte do problémů a starostí. Velice často v tento den na člověka působí negativní energie z minulých životů.

Pokud dnes nikam nemusíte, nikam nechoďte. Uděláte nejlépe, když zůstanete doma. To, co vás dnes napadne, může být ve skutečnosti ďábelské vnuknutí. Abyste odbourali vše negativní, poseďte večer u táboráku a hleďte do ohně, protože jeho plameny očišťují. Stejně tak dobře si můžete vzít svíčku a jít se projít okolo domu. Uděláte tak hranici, přes kterou se zlo nedostane. Dokonce i počasí v tento den bývá špatné, obrazně se říká, že i příroda pro devatenáctý lunární den pláče.

 

Ideální strava pro naše dnešní zažívání

soup-1429793_640Konzumujte jen to, co je pro vás opravdu dobré. Zvolte odlehčenější jídlo. Vyhněte se masu, chlebu a mléku. Dnešní den je zcela příznivý pro očistu střev. Nejlepší potravinou pro dnešní den je granátové jablko, kulatá zelenina, zelí, brambory. Vyhněte se podlouhlým zeleninám jako je mrkev, okurka, lilek a podobně. Alkohol si dnes můžete dopřát, ale jen v omezené míře.

Ideální meditace pro naši dnešní pohodu

  • meditace ohněm, vodopádem a čistou vodou

Nastává vhodný čas pro očistu. Nejdříve začněte s očistou svého obytného prostoru. Použijte k tomu vonné tyčinky, aromalampy, svíčky, kadidlo a jiné. Představte si, jak se každá z místností ve vaší domácnosti plní světlem a klidem. Následně proveďte očistu sami sebe. Očistěte svoji auru, osprchujte se, nebo si dopřejte solnou lázeň. Proneste si jen tak v duchu následující: „Voda je očistou mé fyzické a astrální energie, mého mentálního těla, všechny nečistoty se smývají pryč a jsou transformovány do čisté energie, která je nezbytná pro mé harmonické bydlení.“ Po této mantře pokračujte ve vnitřní meditaci, která vám pomůže vyčistit mysl a ujasnit si své pocity. Vyberte si jakýkoliv způsob, kterému dáváte přednost a který je vám příjemný.

Během 19. lunárního dne je aktivní 3. čakra Manipura v oblasti solar plexu – pupíku.

 

Sen odhalí psychické problémy

angel-1538938_640_24-8-2016Protože 19. lunární den je těžký, mohou takové být i vaše dnešní sny. Pokud se po špatném dnu necítíte dobře, přečtěte si modlitbu, jakmile se vzbudíte, nebo si řekněte: „Když je noc, tak přichází sen, nyní je ale již nový den“. To by vám mělo pomoci představit si, jak sen vybledne. Nesnažte se si výklad snu dělat sami, raději se obraťte na odborníky. Ošklivé sny tohoto dne totiž mohou odhalit různé psychické problémy skryté v podvědomí.


Dnes je naše tělo silné pro ukočírování emocí

Dnešek přeje našemu organismu. Je velmi silný. Průběh všech nemocí bude velmi rychlý a bez komplikací. Potřebujete-li ušetřit síly, odpočívejte, zachovejte klid a své emoce nechte pod pokličkou. Kontrolujte se. Není nutné dnes užívat nějaké léky. Užívejte je jen v případě, že vám to tak doporučil lékař. Neuplatňujte samoléčitelské schopnosti, ne dnes. Pozornost věnujte žaludku, apendixu a střevům. Není vhodný den na operaci v těchto oblastech. Také se vyhněte operaci rozšířených žilek, tromboflebitidy, ani si nenechte nijak zasahovat do oblasti kotníků a holení. Povolené jsou stomatologické operace, odstraňování novotvarů.

Vyhněte se nepříjemným lidem

soap-bubbles-1192339_640_15-10-2016Dnes opravdu pozor na neopatrnost! Hrozí úrazy. Vyvarujte se argumentování, situacím a lidem, kteří jsou vám nepříjemní. Vyhněte emocím a negativním myšlenkám. Zbavte se hněvu a zášti. Dávejte si dobrý pozor na nové nápady. Neberte si úvěry. Sňatek by rychle vedl k rozvodu, proto zauvažujte nad tím, zda svatbu neodložíte. Neprovokujte nikoho! Nepodléhejte negativním vlivům ostatních. Nic neslibujte a nikomu nic nedávejte! Intimnosti vás dnes vyčerpají. Spíše se uvolněte při masáži, nebo si dopřejte společnou koupel. Nepouštějte se do nových podniků, vše by se mohlo obrátit proti vám. Při rozhodování opatrně. Ani nepomýšlejte, na jakékoliv záležitosti ohledně nemovitostí, nevyplatilo by se vám to. Proto neprodávejte je, nekupujte, nepronajímejte. Cestování dnes může být nebezpečné. Nestěhujte se!

Bez pýchy prožijte den v přírodě

peaceful-442070_640Chodit by se nemělo především do rušných míst, naopak vám velmi prospěje zajít si do přírody nebo pomodlit se do chrámů. Je dobré tento čas věnovat očistě své duše a myšlenek. Buďte pokorní a obětaví. Mějte jasné vědomí. Nebuďte pyšní. Pýcha je dnes něco ohavného. Zapalte svíčku a pročistěte sebe i své prostředí, v kterém pobýváte. Večer a noc 19. lunárního dne jsou obzvláště nebezpečné, proto raději zůstaňte doma nebo den prožijte někde v přírodě. Pokuste se tam dostat po svých.  Den přeje výzkumu, vědě a umění. Čekají-li vás nějaké zkoušky, raději je odložte.

Vyvarujte se hádek!

Dnešní den patří ke složitým dnům lunárního cyklu. Není vhodná doba pro schůzky. Může se stát, že nechtěně urazíte svůj protějšek, nebo toho, na kom vám záleží. Hrozí ošklivé hádky. V žádném případě se nepokoušejte o vyjasnění vašeho vztahu. Problém tak nevyřešíte, jen se do něj ještě více zamotáte. Devatenáctý lunární den je časem klamu a iluzí. Je velmi snadné se v někom, něčem zmýlit a zklamat.

Veďte potomka ke kreativitě a muže k obdivu

 human-746931_640Nechte svoji ratolest, ať si tvoří cokoliv, co se jí zlíbí. Ve dnu, kdy Luna prochází znamením Ryb, se hromadí tvůrčí potenciál.  Bude se dítěti při jeho růstu hodit, i kdyby se pak kreativitou neživil. Nechte dnes svého potomka, ať si kreslí, vyšívá, plete, lepí, píše verše, povídky, nebo ať něco staví ze stavebnice. Potlačování tvořivosti je v této době velmi škodlivé. Mohli byste tak z dítěte vychovat „šedivou“ osobnost. Dámy, večer je ideální pro potěšení vašeho partnera, manžela, či milence. Oblečte si na sebe proto něco pěkného, něco, co skryje nedostatky a zvýrazní přednosti. Nezapomeňte se, že se musíte cítit dobře. Zajděte si přes den třeba i do kadeřnictví. Dejte se zkrátka do pořádku, ať váš protějšek vidí, jak krásnou ženu má po svém boku. Prochází-li Luna znamením Vah, měl by být obzvlášť všímavý ke kráse.

Odložte plány na početí miminka

Početí dítěte dnes není na pořadu dne. Neměli byste se o něj ani pokoušet, protože v tomto démonickém dni jsou lidé vůči sobě agresivnější, než kdy jindy. Pokud si ale přesto nedáte říci a početí se zdaří, děťátko počaté v 19. lunární den bude velmi oblíbené. Všichni k němu budou mít neuvěřitelnou magnetickou přitažlivost. Bude mít velkou životní sílu, nebude se bát riskovat, aby dosáhlo toho, co chce. Lidé 19. lunárního dne oplývají tolerancí a jsou schopni odvést tvrdou práci. Jsou oblíbení pro svoji čestnost a poctivost, ale bývají většinou uzavřeny do sebe.

Dnes se narodí schopný pletichář

baby-17327_640V 19. lunárním dnu se rodí děti schopné završit svůj osud. Porostou bezpečně a normálně. Bývají to však intrikáni, podvodníci a géniové, jejichž potenciál je však využit jinak, než pozitivně, kupříkladu na podvody. Také jsou to lidé, kteří se za svůj život mnohokrát zklamali, zejména v lidech. Nyní se straní světa. Jsou obdařeni bystrým a hbitým rozumem. Zpočátku nejsou ani lživí, ani zlí. Dosáhnou-li úspěchu, nemají v povaze se chlubit. Nestojí o popularitu a nechtějí být na očích ostatním. Milují ovládat situaci zpovzdálí. Jestliže jste se v tento den narodili, vyhýbejte se po celý život velké fyzické zátěži a sportu. Hrozí totiž ošklivé úrazy. Zapomeňte na apatii, rozčilování a negativní emoce. Tyto emoce musíte mít pod kontrolou. Můžete žít dlouho, záleží jen na tom, jak svůj život budete žít.

Ani v práci se neděje nic náhodně

coins-1015125_640_nepouzitoI v pracovní sféře je dnešek těžkým a nebezpečným. Ovládejte se, nerozčilujte se, nespěchejte. Myslete jen na to, co právě probíhá a novinky raději odložte. Pokud je vám něco navrženo, dobře si to promyslete. Nechte si to projít hlavou, nic nepodstupujte bez rozmyslu. Nikoho neprovokujte a nenechte se vyprovokovat. Dnes se nic neděje náhodně, na to pamatujte. Vše má obrovský význam. Budete-li jednat s lidmi ze svého okolí s úctou, budou vám to oplácet stejně. První polovina dne je ale přesto o něco příznivější. Hledáte-li třeba sponzora na své podnikání, dnes je příznivá doba. Právě v první polovině dne můžete řešit i kariérní postup, nebo zvýšení platu. Záležitosti ohledně značných financí neřešte, existuje totiž určité riziko, že se stanete obětí podvodů. Z hlediska podnikání je tento den vcelku neutrální. První polovina dne je však příznivější.


Založte úspěch podnikání a obchodu na lunární fázi

Doporučeno: – být opatrný/á se slovy, aby nevznikl konflikt
– být v klidu, ale ne sám/a
– pečlivě kontrolovat všechny informace
– odejít ze zaměstnání dříve
– nedělat nic významného
– diskutovat o současné situaci
– nebýt příliš aktivní
– požádat o zvýšení platu
– být asertivní
– provést reorganizaci
– očistit své místo od nepotřebných věcí
– jste-li nadřízený/á, věnujte pozornost svému zaměstnanci
– udržovat si neutrální postoj
Nedoporučeno: – začít provozovat jakoukoliv činnost
– domluvit si schůzku
– podepsat smlouvu- řešit finanční záležitosti
– být opatrný/á ve sdělování novinek
– nechlubit se s penězi
– hledat si nové zaměstnání
– provést inovaci

 

Zajděte si dnes ke kadeřnici!

Zastřižení, nebo ostříhání vlasů vám dnes prodlouží život, takže se vřele doporučuje.

portrait-1507074_640Nachází-li se Luna ve znamení Vodnáře, procedury napomáhající regeneraci pokožky nepomáhají. Plastické operace nepřinesou žádný výsledek. Úspěšné bude léčení prasklinek na kůži, především na nohách. Prospěje vám zajít si na pedikúru, manikúru, či permanentní make-up. Velký význam v dnešní den má použití antistresové masky. Můžete použít ale i masti na obličej a bylinné směsi pro zklidnění pokožky. Pokud volíte masku, volte jen takovou, která obsahuje vitamín A, C, E, či citrusové plody.

TIP: Doporučené éterické oleje

pomeranč, hořký pomeranč, oregano, skořice, neroli, santalové dřevo, máta

Pusťte se do pořádného úklidu!

Dnes je naprosto žádoucí uklidit celý byt, či dům, aby všude bylo čisto. Jen opatrně, nezapomeňte, že tento den je kritický. Buďte nanejvýš opatrní při zacházení s těžkými a ostrými předměty či s ohněm. Vrátí-li se protějšek do neuklizené domácnosti, dobrá nálada velmi rychle zmizí a místo příjemného večera vás možná budou čekat hádky. Avšak budete-li se držet těchto rad, čeká vás prožití poklidného večera plného romantiky.

Cvičení pro oční víčka

hair-hairstyle-1450050_640Položte své ukazováčky do vnějších koutků očí a začněte tlačit vrchní víčko na oko maličko dolů směrem ke spodnímu víčku. Pod prsty ucítíte pohyb svalů. Po každém přitlačení prsty uvolněte. Cvik opakujte desetkrát.
Zavřete oči. Druhý a třetí prst položte zlehka na horní víčko tak, že se jej stěží dotýkáte. Pokuste se zvednout víčko nahoru, abyste cítili odpor prstů. Opakujte desetkrát.
Prostředníčkem a ukazováčkem energicky šestkrát pozvedněte kůži za ušima. Posuňte prsty o trochu výš, potom dozadu a cvičení opakujte.
Napínejte a uvolňujte svaly tak, aby se vlasová pokrývka hlavy pohybovala dopředu a dozadu. Tento pohyb musíte cítit i kolem uší. Jedině tak děláte cvik správně.

Comments are closed.
Open

© . Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max délka hovoru je 17 minut, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz