3. lunární den

Home  /  3. lunární den

3. lunární den

14 října, 2016Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 3. lunární den

3. lunární den – jak vás dnes fáze měsíce ovlivňuje?

 

Využijte negativní energii k vlastní ochraně!

Held by darknessTřetí lunární den má tragickou sílu, proto nezačínejte nic nového. Dělejte jen svoji každodenní práci. Pracujte pouze na věcech, které jsou drobné, které jste zahájili, ale nedokončili. Soustřeďte se především na sebe. Třetí den lunárního cyklu je dnem agrese, boje a síly. Nenechte se vyprovokovat, ale zároveň nebuďte zbabělí. Braňte se! Máte dostatek energie na to, abyste překonali všechny překážky. Den přeje setkání s někým důležitým. Mohli byste obdržet zajímavý návrh. Rozhodně o něm nejdříve popřemýšlejte, ale nejspíše bude výhodný. Jste-li pasivní a nemáte-li ostré lokty, dnes jste zranitelní. Nejste-li bojovník, stanete se podezřívavým až zrádným. Chytřejší soustředící se jedinci využijí tuto negativní astrální energii chytře ve svůj prospěch, který se v tento den rovná vlastní ochraně. Velice pozitivní je dnešek pro ty, kteří se věnují bojovým sportům. Příznivý je také pro práci s kovem, ať se již chystáte brousit nože nebo dělat cokoliv jiného, co se kovu týká. Snažte se s pozitivní myslí dnes neonemocnět, zotavovali byste se s většími potížemi, než kdykoliv jindy.

3. lunární den ve zkratce

Smysl dne Bojovat za to, co chceme, i když nás čekají překážky.
Termíny v roce 2018 19.1., 18.2., 20.3., 18.4., 17.5., 16.6., 15.7., 13.8., 12.9., 11.10., 10.11., 10.12.
Kameny dne

Neuděláte-li bez amuletu ani krok, zvolte rubín, pyrit, zlato, nebo avanturín. V tento den vám přinesou štěstí a ochrání vás.

Symboly dne Leopard chystající se skočit, tygr, levhart, pardál, lev.

Tyto šelmy nejsou symboly třetího lunárního dne jen tak náhodně. Všechna tato zvířata jsou dravá, velice rychlá a v přírodě si umí získat své místo. Vybojují si ho. Třetí lunární den je symbolem astrálního boje. Je nejvhodnějším dnem pro fyzickou aktivitu. Tělu i duši nesmírně prospěje nějaký rychlejší pohyb, kupříkladu běh.

Věnujte se astrální očistě

meditation-1384758_640_21-9-2016Třetí den je ve znamení lunární očisty astrálního těla. Energická centra, která slouží jako brány k astrálnímu tělu, najdeme v kloubech. Mněte si proto prsty, kružte rameny a rozpohybujte všechny klouby. V astrálním těle se odráží naše emoce, proto je v tento den mějte pod kontrolou. Velké emoce v tento den nejsou na místě. V popředí je rozum a materialismus. Nenechte se zaskočit chladnějším jednáním, nebo dokonce kritikou. Možná vás to povede k pesimismu. Můžete mít pocit, že vám nikdo nerozumí.

Mágové varují před rozlitím oleje. Pokud se vám toto stane, je to jisté znamení, že jste sešli ze správné cesty. Tak na olej pozor!

 

Ideální strava pro naše dnešní zažívání

shrimp-1209744_640Máte-li chuť na něco ostřejšího, klidně zvolte pikantní maso či jiný pálivý pokrm. Jako koření použijte chilli, zázvor, hřebíček, hořčici, pálivý kečup či pepř. Konzumujte klíčky, ořechy a různá semínka. Pijte dostatek čisté vody, ale také bylinné čaje. Pokud trpíte na citlivý žaludek, vynechte dnes kávu. Pokuste se nepřejídat.

Ideální meditace pro naši dnešní pohodu

  • očištění astrálního těla od hněvu a vzteku, který je v našem tělu usazený, jako bahno na dně rybníku

Soustřeďte se na svůj dech v nějakém tichém a klidném prostředí, kde je vám příjemně. Přesuňte svoji pozornost na svoji pravou nohou. Představte si, jak veškerá tíha a vztek, který tímto místem proudí, opouští vaše tělo. Vnímejte dobře, co uvnitř nohy cítíte. Můžete totiž v těchto místech cítit jakési vnitřní křivdy nebo blokaci, které mohou souviset s některou událostí ve vašem životě. Dýchejte v klidu a zhluboka. Představte si, jak čerstvý vzduch proudí z vašich plic do nohy a uvolňuje napětí a veškerou negativní energii, tlačí ji pryč z těla ven. To samé opakujte na noze levé. Následně pokračujte stejným způsobem s pravou a levou rukou, poté bedry, zády, s žaludkem, prsy, hlavou a obličejem. Zkuste uvolnit celé své tělo a užívat si jeho lehkost. Očistíte tak své astrální tělo.

Uvolněte schopnosti páté čakry

chakra-1063278_640_23-8-2016V třetí lunární den se aktivuje čakra Viššudha, kterou máme v krku. Jejím úkolem je očišťovat tělo od jedovatých látek. Mluvíme-li o těle, nemyslíme jen naši tělesnou schránku, ale také mysl. Schopnosti, které nám Viššudha dává, jsou zejména jasný hlas, dar řeči, zpěvu a vyváženého myšlení, citu. Pokud je čakra blokována, můžeme pociťovat strach, omezení, nesvobodu, problémy se štítnou žlázou, potíže při polykání, zábrany při mluvení, nervozitu, či trému.

Dosněte svůj sen pro vaši vnitřní sílu

ascension-1568162_640_28-10-2016Sny v tento den nebudou mít žádný velký význam. Jsou neutrální. Ukazují nám, jak můžeme využít energii. Můžeme pochopit, jak naše energie proudí z těla pryč nebo jak je harmonicky rozdělena. Nejdůležitější je všimnout si chování ve snu. Obvykle totiž právě tyto sny zkoumají vnitřní sílu člověka. Pokud spatříte překážky a zažijete různé boje a překonáte je, znamená to, že jste vnitřně opravdu silný člověk. Objeví-li se však a vy se probudíte s pocitem deprese, měli byste alespoň mentálně tento sen dokončit. Kupříkladu tak, že si představíte, jak překážky zdoláte a následně zvítězíte.

Vyhněte se zákrokům v oblasti hlavy

Třetí lunární den se vztahuje k týlu a uším. Pokud vás něco bolí právě v těchto oblastech, je nezbytné pročistit své tělo a kosti. Popíjejte čistou převařenou vodu. Může hrozit také úraz hlavy. Na zákroky v těchto oblastech úplně zapomeňte. Vyhněte se trhání zubů, laserovým operacím očí, propichování ušních boltců, ušních bubínků a všeho, co se týká zákroku v oblasti hlavy.

Buďte aktivní, ale neřešte nic důležitého!

yoga-628111_640I když trojka nás bude přímo hříšně svádět k pasivitě, je nutné se jí vyhnout. Je velmi zrádná a v tomto ohledu nebezpečná. Staneme-li se v tento den pasivními, nebudeme jednat a nic nevyřešíme. Právě nyní nastal vhodný čas konat a činit, řešit a jednat, ale musíme být připraveni na to, že to nebude snadné. V cestě nám bude stát dost překážek. I kdyby to pro vás bylo těžké, vyhněte se agresi. Zapomeňte na pomlouvání druhých. Vyvarujte se finančním transakcím, stejně tak prodeji nemovitostí, nebo jejich koupi. Den nepřeje ani cestování, tvořivosti, či zkouškám. Svatby raději odložte.

Věřte ve své schopnosti

Úspěšní budou ti, co věří. Proto věřte, že vše zvládnete a překonáte! Zaměřte se na využití všech možných bio-energií. Je potřeba vynaložit velkou fyzickou aktivitu. Intenzivní trénink, který zahájíte v tento den, by se měl stát každodenní rutinou. Třetí lunární den je také nejlepším dnem pro nácvik bojových cvičení. Jednejte s ostatními s láskou. Dodržujte pravidla. Rozlišujte, co je správné a co nikoliv. Dnes si klidně dopřejte s mírou alkohol a nákupy oděvů, vydrží dlouho. Stejně tak je vhodná doba na nákup šperků, kosmetiky a parfémů.

Darujte projev lásky

Supernova Herz IllustrationProjevujte kladné city. Pamatujte si, že v dnešním světě každý dostává často výtky, výčitky, nadávky, ale vlídné slovo už očekává málokdo – o to více potěší! Každý potřebuje, ale ne vždy dostává, lásku, pochopení, pohlazení, něhu a péči. Právě proto své city vyjádřete. Třetí lunární den také může být dobou, kdy vás najednou napadne vyjasňovat si vztahy. Není třeba vyvíjet nátlak, ani vyvolávat hádku, tak na to myslete.

Obraťte hádku v příjemný rozhovor!

Pokud jste se s někým ze svých blízkých v tento den pohádali, zapřemýšlejte, jestli není chyba na vaší straně. Možná jen neumíte správně vyjádřit to, co skutečně cítíte. Udělá-li vám něco člověk, který je vám velmi drahý, hned si řeknete, že mu to musíte oplatit stejnou mincí a následně se oba urazíte. Vážně vás ani jednou nenapadlo, že by stálo za to o celé věci popřemýšlet? Zkuste si vysvětlit jeho výčitky a poznámky na vaši adresu. Popřemýšlejte nad nimi. Třeba zjistíte, že smysl jeho poznámek a toho, co vám říká, se vás skutečně nějak dotýká, protože jsou pravdivé. Změňte hádku na příjemný rozhovor. Život bude rázem veselejší.

Pusťte se do stavby

Třetí lunární den je naprosto ideální na stavbu domu či hloubení studny. Uvnitř domu se vám zadaří ve všem, kde je potřeba vynaložit velkou fyzickou námahu. Právě dnes se v domácnosti věnujte všemu, před čím jsme vás varovali v první lunární den.
[bar group=“6″]

Odložte plány na miminko


Tento den není zcela vhodný na početí dítěte. Odložte to. Mohlo by se totiž stát, že z vašeho dítěte vyroste bojovník, terorista a šikanátor. Dítě počaté ve třetí lunární den je velice vášnivé a aktivní život mu rozhodně nechybí.

Dnes se narodí aktivní člověk se silnou vůlí

child-1111818_640Dítě, které se narodí v tento den, nebude žít dlouho – pokud nebude mít podporu těch správných planet, kterými v tomto případě jsou Jupiter a Venuše. Tyto dvě planety totiž zajišťují sílu a štěstí. Stanou se dobrými atlety nebo vojáky, pokud se budou pohybovat v místech, kde na ně bude vyvíjen silný nátlak a kde bude potřeba odhodlanosti. Tito lidé jsou velmi aktivní a právě aktivita jim pomůže v mnoha životních situacích, kdy se budou schopni rychle rozhodnout. Dokážou urychleně zasáhnout bez čekání na to, co se kdy stane. Lidé narození ve třetí lunární den nemají ve zvyku příliš lidem důvěřovat, proto i jejich okruh přátel je velice malý. Velice nebezpečná je pro ně nečinnost, protože vede k depresím, obavám a agresivitě. Nesmějí se přejídat a neměli by ani příliš popíjet.

Naopak tito lidé budou obdařeni velkou silou vůle. Nikdy se nezastaví a vždy budou směřovat vpřed. Mohou velmi dobře uspět v profesích, které vyžadují mnoho energie a velké nasazení. Bylo přímo vypozorováno, že v tento den se rodí lidé extrémních profesí.

Zabojujte i v práci!

achievement-18134_640Třetí lunární den vás vybídne k přemýšlení o změně zaměstnání. V práci je potřeba projevit rozhodnost a vytrvalost. V opačném případě riskujete, že se na vaši hlavu budou lepit jen samé nepříjemnosti. Tento den je plný energie, čiší ze všeho. Jste schopni proto projevit své bojové kvality. Jenže, všichni ostatní jsou na tom stejně. Nikdo nechce ustupovat nebo dokonce vyklidit pozici. Počítejte s tím, že nejspíše nikdo nebude mít dobrou náladu. Šéf vám dokonce v tento den může připadat jako naprostý tyran. Ani se nepokoušejte dnes řešit finance. Hrozí ztráty, mějte se proto na pozoru!

Založte úspěch podnikání a obchodu na lunární fázi

Doporučeno: – využít své bojové vlastnosti v podnikání
– ukázat své odhodlání
– rozšířit podnik
– spustit podnik
– být aktivní
Nedoporučeno: – řešit jakékoliv finanční záležitosti

 

Jak o sebe pečovat?

blue-eyes-237438_640Den je příznivý pro péči o pokožku a nehty. Nezapomeňte na výživné pleťové masky. Chraňte svoji pleť. Ideální je tento den věnovat péči jak o nehty na nohou, tak na rukách. Ostříhejte je a zapilujte. Vyhněte se stříhání vlasů. V tento den mají tendenci šedivět a s ostříháním vlasů může přijít nějaká ztráta, energetická i tělesná. Patřičnou masáž nezapomeňte věnovat také svým ušním boltcům. Vhodné je aplikovat ušní svíce. Dobře na vaše tělo zapůsobí bylinné zábaly, masáže, koupele, sauna, zábaly celého těla, ale také plavání.

TIP: Ovocné masky

Třetí lunární den je poněkud náročnější, co se kosmetiky týká. Každému znamení totiž vyhovuje něco jiného. Pokud se bude Luna nacházet ve Střelci, budou pro všechny znamení vhodné masky z ovoce. Nové informace o kosmetických prostředcích a omlazovacích kúrách, které v tento den získáte, se budou hodit zejména Beranům a Střelcům. Značné výdaje za kosmetiku mohou očekávat Blíženci. Štíři se naopak skvěle uvolní doma, udělají si lázeň s mořskou solí a výživnou masku na obličej.

TIP: Pleťové kašičky ze zeleniny a ovoce

Pokud se bude Luna pohybovat znamením Raka, ženy by měly používat pouze měkké kosmetické prostředky. Na domácí pleťové a kosmetické masky se bude báječně hodit každý mléčný kyselý produkt – třeba kašička z čerstvé okurky, tykve a banánu. Ženy ve znamení Vah, Blíženců a Vodnáře si mohou syrovátkou z mléka vybělit letní pihy. Účesy dnes perfektně zafixujete pivem. Ženy ve znamení Berana by svůj zrak měly šetřit nejen slunečními brýlemi, ale také studenými obklady na oční víčka. Vynechte v tento den make-up na víčkách.

TIP: Doporučené éterické oleje

máta, mateřídouška, citron, grep, mandarinka, lemongrass, verbena, cedr, myrtha, bazalka, borovice

Vaše pokožka potřebuje očistu a odpočinek

beautiful-1504981_640Bude-li Luna procházet znamením Ryb, pokožka bude více zranitelná. Zvyšuje se riziko alergie, ale i plísňových onemocnění. Proto pečujte o svoji pokožku. Potřebuje očistit a obnovit. Základem všeho je denní spánek. Klidně si na chvilku lehněte, můžete-li. Připravte si koupel z heřmánku a teplou vodou postupně obličej omývejte. Pokud si potrpíte na byliny, tím lépe. Věnujte svému obličeji teplý obklad s bylinou esencí.

Dnes se daří také změně barvy vlasů. Barvení na světlé odstíny vydrží dlouho. Stejně tak i upravené obočí a kontury rtů. Pannám doporučujeme vyzkoušet zahraniční kosmetické produkty a Kozorozi mohou změnit tradiční účes a make-up.

Využijte omlazovací gymnastiku

women-1621278_640Třetí lunární den přeje krásnému obočí a pokožce nad očními oblouky. Sedněte si proto proti zrcadlu a oběma ukazováčky zatlačte na kůži pod obočím. Držte stisk přibližně šest vteřin. I ochablá oční víčka občas potřebují protáhnout. Věřte nebo ne, dnes je ideální den. Polštářky všech prstů na pravé a levé ruce přiložte pod obočí pravého a levého oka. Přízvedněte obočí asi 1 cm nad oblouk lebeční kosti a pevně je držte prsty. Silně zavřete oči a nechte je takto zavřené asi šest vteřin. Následně se uvolněte a otevřete oči.

Pokud potřebujete procvičit i vaše povislá dolní víčka, polštářky čtyř prstů pravé a levé ruky položte na kůži pod očima a pevně je přitiskněte k okraji lícní kosti. Zavřete oči, nejdříve lehce, poté přidejte na síle. Oči nechte šest vteřin zavřené. Rychle sejměte své polštářky prstů a otevřete oči. Tyto cviky je třeba dělat tak 2-3x po celý týden.

Konec chaosu!

Uspořádejte si doma i v práci vše, v čem máte nepořádek. Ať jsou to rodinné fotografie, nebo prádlo v zásuvkách, či hromada nevyřízených dokumentů na stole. Ošetřete koženou obuv. Věci, které dnes opravíte, již nebudete muset opravovat nikdy více. Postavené a vyrobené předměty budou mít dlouhou životnost. Potraviny pořizujte jen k rychlé konzumaci.

Comments are closed.
Open

© . Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max délka hovoru je 17 minut, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz