27. lunární den

Home  /  27. lunární den

27. lunární den

14 října, 2016Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 27. lunární den

27. lunární den – jak vás dnes fáze měsíce ovlivňuje?

 

V tomto pozitivním dni máte šanci poznat sami sebe

ecuador-773941_640Tento lunární den je vhodný pro jakoukoliv práci. Je šťastný pro všechny, kteří tvoří něco dobrého. Luna „drží“ ochrannou ruku nad těmi, kteří jsou odhodlaní tento den věnovat své rodině a řešení problémů v ní. Dále je tato doba příznivá pro ty, kteří pečují o své staré rodiče nebo prarodiče či nemocné přátele. Aby se vám v tento den dařilo a cítili jste se šťastní, udržujte se v lehkém a radostném duševním stavu. Zapomeňte na napětí a hádky. Bude vám přáno i na pracovním poli. Můžete se zcela jiným a novým pohledem podívat na staré problémy a najít konečně řešení. Nezačínejte ale s ničím novým. Je velice pravděpodobné, že dnes obdržíte dobré zprávy od svých známých a přátel. Rozvíjejte se a vzdělávejte se. Žijte v harmonii a souladu nejen s přírodou a ostatními, ale také sami se sebou. Dnes se můžete dobře poznat. Učíte se také přebírat zodpovědnost za své činy, rozeznávat spravedlnost a odlišit iluze od reality. Předejte i druhým své zkušenosti.

Onemocnění tohoto dne není vážné. Organismus má dostatek sil se s každým virem či bakterií vypořádat. Je-li teplé období, začněte sázet sazeničky a rostlinky do zahrady nebo do květináče. Bude se jim dařit. Dnes se nedívejte do zrcadla. Mohli byste získat pocit méněcennosti.

27. lunární den ve zkratce

Smysl dne Svou střízlivou myslí a duchem otevřete cestu ke svým skrytým znalostem. Žít v harmonii.
Termíny v roce 2018 13.1., 12.2., 14.3., 13.4., 12.5., 11.6., 10.7., 8.8., 7.9., 6.10., 4.11., 4.12.
Kameny dne Neuděláte-li bez amuletu ani krok, zvolte fialový ametyst, smaragd, růžový, či karmínový křemen, nebo selenit. V tento den vám přinesou štěstí a ochrání vás.
Symboly dne V ezoterických učeních jsou symboly tohoto dne trojzubec a žezlo, či hůlka, ve východní tradici to je koráb. V magii se jedná o den získání utajených vědomostí a v totemové magii je 27. lunární den dnem Neptuna, který je spojen s vodním živlem.

Jedná se o mystický den, kdy jste schopni porozumět nejvyšší spravedlnosti a být intuitivní, kdy můžete poznat sami sebe a své vědomosti předat druhým.

Ideální strava pro naše dnešní zažívání

food-1205257_640Jezte, co hrdlo ráčí, ale nejezte více, než je nutné. Vyhněte se masu, bramborám a citrusovým plodům. Uvařte si něco kořeněného a klidně si dejte i něco tučnějšího. Použijte kardamon, kurkumu, hřebíček a pepř. Pochutnejte si na pudinkovém koláči. Ucítíte-li potřebu, dejte si půst. Dnes méně pijte. A nekonzumujte alkohol!

Ideální meditace pro naši dnešní pohodu

  • modlitba za druhé, získání tajného poznání, spirituální hudba

Zaposlouchejte se do poklidné hudby a relaxujte pomocí kyvadla nebo hleděním do světla svíčky se pokuste dostat do klidu. Dýchejte poklidně a zhluboka. Naplňte celé vaše tělo čerstvým vzduchem přijímaným do plic. Poté pootevřete ústa a vydejte tiché, ale přesto slyšitelné „ÓM“. Zaposlouchejte se do tohoto zvuku. Pokud nejste zastáncem tohoto zvuku, zpívejte si. Obraťte se ke svým myšlenkám a nechte je volně proudit hlavou. Můžete pochopit mnoho problémů, vidět situace a lidi z různých úhlů. Budete-li se modlit za druhé, přinese to štěstí nejen jim, ale i vám.
[bar group=“5″]

Očistěte se od minulých skutků i jedovatých látek

chakra-1063278_640_23-8-2016Během 27. lunárního dne je aktivní 1. čakra Muladhara a 5. čakra Višuddha. Muladhara leží na spodní části kostrče a je hodně spojena s našimi minulými životy. Jsou v ní uloženy skutky a zkušenosti z minulých životů. Jejími pozitivními vlastnostmi jsou vitalita, životní síla a rozvoj vědomí. Její negativní aspekt potom představuje lenost, pudovost a egocentričnost.
Višuddhi čakra se nachází v oblasti hrdla. Je výchozím bodem pro očišťování těla od jedovatých látek. Očista se ale týká i ducha a mysli. Potlačené problémy a nepříjemné zkušenosti jsou uloženy v našem podvědomí. Uložily se tam hned, jakmile jsme je „spolkli“. Zůstanou tam tak dlouho, dokud si je znova neprožijeme, nepochopíme a neočistíme se tak. Višuddhi skrývá pocit štěstí a svobody. Projevem této čakry je jasný hlas, dar řeči a zpěvu, také ale vyvážené myšlení a city. Nejste-li ale ve svém vývoji daleko, může vám tato čakra působit i potíže. Při její blokaci pociťujete strach, nesvobodu, omezení, problémy se štítnou žlázou a krční oblastí, potíže s polykáním, zábrany při mluvení, zadrhávání, koktání, nervozitu a trému. Touto čakrou můžete dosáhnout Vak Siddhi, což je mimořádná schopnost, při které se všechna vyřčená slova stávají skutečností.

 

V tento den se sny plní!

ascension-1568162_640_28-10-2016Sny vám hodně prozradí. Nejen o lidech ve vašem okolí, ale i o vás samotných. Odhalí vám pravou podstatu toho, jak se věci mají. Například pokud předpokládáte, že vás někdo zradil, dotyčný se objeví ve vašem snu a vytáhne vás z ohně, vaše podezření je neopodstatněné. Dotyčný je vaším věrným přítelem. Buďte pozorní k výkladu svých snů, mohlo by se lehce stát, že uděláte chybu. Je lepší se proto poradit s člověkem, který se zabývá výkladem snů.

Pozor na fyzickou zátěž

Dnes jsou zranitelné holeně. Zapomeňte proto na jakoukoliv léčbu v této oblasti. Není dobré neopatrností ztratit krev, neboť hrozí onemocnění této nesmírně důležité tělní tekutiny. Vyvarujte se fyzické zátěže, raději si zajděte někam do vířivky nebo do bazénu. Voda má dnes na organismus blahodárné účinky.

Je nejlepší den pro sex, komunikaci a cestování

fotolia_115868261_xs_par_18-9-2016Vyvarujte se upadání do snů a iluzí a začátky s podnikáním nechte na jiný den. Nepobývejte o samotě a dnes nepopíjejte, ani neužívejte drogy. Nemusíte-li, nekonzumujte žádné léky. Den strávíte nejlépe, budete-li se věnovat plánům pro nejbližší budoucnost. Objevujte svět. Očistěte své tělo, svoji mysl i duši. Zapojte se do kolektivních akcí. Máte-li chuť cestovat, cestujte a klidně i daleko za moře a oceány. Doporučujeme navazovat nové kontakty a vztahy, protože lepší den snad pro komunikaci ani nenajdete. Modlete se a meditujte. Řešte finanční záležitosti. Den také přeje vědě, umění a tvořivosti. Plánujete-li odejít z práce a najít si nějaké nové zaměstnání, štěstí stojí na vaší straně. Vdávejte se, žeňte se a zasnubujte se! Milujte se, pro sex je ideální doba.

Den přeje lásce a usmiřování!

Nemáte-li žádné starosti a můžete-li si poklidně vychutnávat milostné schůzky, rande a přítomnost partnera, učiňte tak. Můžete se mnohé dovědět a mnoho toho pochopit. Nemusíte ani vyzvídat. Stačí se pouze zaměřit na svoji intuici. Jestliže jste s někým rozhádaní, usmiřte se. Vhodnější dobu nenajdete.
[bar group=“6″]
Luna ubývá, což s sebou často přináší problémy v rodinných vztazích. Může dojít k odcizení mezi manžely, ale také nemusí. Záleží na vás, jak se k celé situaci postavíte. Pokud budete mít pochopení a umíte odpouštět, ustojíte tento čas dobře. Bude potřeba projevit přátelství, něhu, lásku, vlastně tedy to, co má každý člověk v sobě, ale málokdy to dává najevo. Nyní je ideální příležitost ukázat, že nemáte srdce z ledu! Říká se, že jen v lásce mohou lidé pochopit sami sebe a naučit se tak ocenit své vlastní hodnoty. Na tom je určitě něco pravdy. Proto se druhému otevřete a zjistěte tak, jací sami jste.

Dnes počnete spravedlivého, ale křehkého člověka

 baby-743246_640Den přeje početí, určitě se zadaří, jenže vašemu děťátku, počatému ve 27. lunární den, hrozí poměrně těžké choroby. Může být hodně nemocné a mít sklon k infekcím. Nicméně bude milé, hodné a dobrotivé a ochrání slabší. Celý jeho život bude doprovázeno touhou o někoho pečovat a také cestovat. Nebude se zatěžovat trpělivostí. Spravedlivějšího člověka bystě těžko hledali.

Narodí se přitažlivý cestovatel a mystik!

Lidé narození ve 27. lunární den jsou nesmírně přitažliví pro opačné pohlaví. Žijí v neustálých změnách a výkyvech. Prožívají mnoho milostných dobrodružství, ale v duši zoufale touží po čisté duchovní lásce. Poměrně často cestují, protože je velice láká. Úplně nejraději jsou, mohou-li vyrazit po moři. Již od mala jim prospívá plavání a mnoho dalších vodních sportů. Rodiče by se těmto dětem měli hodně věnovat, protože hrozí, že z nich jinak vyrostou bezpáteřní lidé. Je potřeba jim dát řádnou výchovu. Pokud se Luna nachází ve znamení Ryb, jsou schopni hlouběji vnímat poezii, hudbu a všechna umělecká díla. Prospívá jim chodit po výstavách, muzeích, divadlech, něco si přečíst, nebo se dívat na dobré filmy. Občas mohou působit jako snílci. Rádi utíkají do svých světů a okolí je vnímá jako věčné zasněné jedince s hlavou v oblacích.

Je nutno dodat, že lidé narození v tuto dobu mají skvěle vyvinutou intuici a poměrně často propadají mystickým náladám. Kdyby si měli vybrat, zda dají přednost realitě, před mystičnem, vždy zvolí mystično. Působí jemně, měkce a sentimentálně. Hovoří většinou velice korektně a málokdy používají hrubá slova. Jejich nálada má mnoho odstínů, které dovedou prakticky vždy správně využít, ať se jedná o formální či neformální prostředí. Bývají z nich dobří léčitelé, vizionáři a mystici. Ve vývoji té nejvyšší úrovně se jedná o lidi, kteří jsou schopni té nejčistší a dokonalé lásky. Nevěnují-li se jim rodiče dostatečně, na té nejnižší úrovni jsou tito lidé schopni těžkého opilectví a narkomanie. Jejich posláním je rozhodně ukázat ostatním, že se nižší úroveň dá ze světa vymýtit, ale je potřeba s ní bojovat.

Je ideální den na práci

money-1604921_640Den práci přeje, vyvarujte se pouze pouštění se do nových věcí a záměrů. V první polovině dne se snažte spíše získat maximum z toho, co právě probíhá. Splaťte své dluhy, pokud nějaké máte, a věnujte se ostatním finančním záležitostem. Je velice pravděpodobné, že dnes dosáhnete finančního zisku z dříve uzavřených smluv a obchodů, z čehož mohou vzniknout další možnosti.
Co se druhé poloviny dne týká, je o něco nestabilnější. Mohou se objevit rozpory, proto pokud možno neuzavírejte žádné smlouvy, ani obchody či dohody, a také nic nepodepisujte. S tím, jak se Luna mění a jak se přibližuje změna lunární fáze, buďte pečlivější, všímavější a opatrnější. Je možné, že se najednou bude dělat i z maličké jiskřičky hotový požár. Pro uklidnění a vyvážení vaší harmonie je doporučeno jít se po práci projít parkem nebo si jít zacvičit. S tím se zpět dostaví pocit sebedůvěry, důstojnosti a spokojenosti s vlastním jednáním.


Založte úspěch podnikání a obchodu na lunární fázi

Při troše šikovnosti dosáhnete kýžených výsledků.

Doporučeno: – věnovat pozornost financím
– splatit dluhy
– pokračovat v charitě, nebo odeslat prvně nějaký dar na charitativní účely
– zabránit přetěžování se
– v průběhu druhé poloviny dne podepsat to, co je nutné
– zrušit obchodní záležitosti, je-li to nutné
– urovnat problémy s partnery
– prokázat trpělivost, pochopení a diplomacii
– sebevzdělávat se
– dokončit plánované úkoly
– tvořit plány na další měsíc
– jet na služební cestu
Nedoporučeno: – starat se o svůj obchod, své podnikání
– chlubit se tím, co jste dokázali
– zahajovat nové úkoly a plány

 

Vhodný čas na péči o tělo

women-1621278_640Úprava vlasů, účesu a jejich ostříhání nebo jen zastřižení vám přinese štěstí, radost a úspěch. Dobře vám udělá sauna, masáže, nebo teplé koupele. Přidejte si do vody sůl a relaxujte. Ošetřete svá chodidla peelingem a následně maskou či krémem na nohy. Dopřejte svým nohám odpočinek. Dejte je buď do vodorovné polohy nebo o úroveň výš, než je srdce. Ať si odpočinou. Zabojujte s celulitidou.

TIP: Doporučené éterické oleje

santal, eukalyptus, vanilka, fialka, rozmarýn, zázvor, jalovec

Odpočiňte si od domácnosti ve prospěch vašeho nitra

27. lunární den příliš nepřeje domácím pracím. Přemýšlejte raději o duchovních záležitostech. Je doporučeno nechat domácí práce na jindy. Nicméně, potřebujete-li za každou cenu něco udělat, vhodnou činností pro dnešní den je mytí oken. Tajemství průzračných skel bez šmouh a skvrn tkví v tom, jaký prostředek použijete. Nejvhodnější doba na mytí oken nastává, když Luna ubývá a nachází se buď v Blížencích, Váhách, Vodnáři, Beranu, Lvu, či Střelci. Jestli potřebujete dát do pořádku okenní rámy, věnujte se jim ve dnech, kdy Luna prochází znamením Raka, Štíra, či Ryb.

Omládněte s vhodným cvičením

Dnes je třeba napínat svaly co možná nejvíce a s co největší silou. Toto napětí držte asi osm až deset vteřin, nezadržujte dech, následně povolte.

Cvičení pro šíji

girl-139353_640

  • Zvedněte hlavu a pootevřete ústa tak, jako kdybyste ukusovali z jablka. Opatrně, ale přesto co nejvíce napněte svaly šíje. Vydržte pět vteřin a následně povolte. Tento cvik opakujte každý den.
  • Vystrčte jazyk a prsty se dotkněte koutků úst. Napněte co nejvíce svaly šíje a počítejte do pěti. Následně svaly uvolněte. Během dne tento cvik opakujte tak 3x – 10x.
  • Otočte hlavu na stranu a bradou se dotkněte ramene. Cvik opakujte 4x na každou stranu.
  • Nakloňte hlavu na stranu, až se ucho dotkne ramene. Udělejte totéž na druhou stranu. Opakujte to 4x – 6x.
  • Dělejte hlavou krouživé pohyby podle směru hodinových ručiček a potom na opačnou stranu. Opakujte 6x – 10x na každou stranu.
  • Napněte šíji dopředu a bradu držte nahoru. Skloňte hlavu dolů a bradu přitiskněte na hruď. Cvik opakujte 4x – 6x.

 

Comments are closed.
Open

© . Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max délka hovoru je 17 minut, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz