28. lunární den

Home  /  28. lunární den

28. lunární den

14 října, 2016Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 28. lunární den

28. lunární den – jak vás dnes fáze měsíce ovlivňuje?

 

Dnešní den je plný záhad, úspěchů a silné energie

eye-462267_640_uplnekDnes může dojít k duchovnímu probuzení duše. Věnujte se meditaci, práci se svojí duší, poznáte sami sebe. Můžete pochopit mnoho pravd a získat duchovní uvědomění. Dařit se bude jasnovidcům a věštkyním. Začněte s novými a důležitými věcmi. Starší věci dnes máte nejlepší příležitost dokončit. 28. lunární den je plný energie a činů. Prožijte jej v pohybu a fyzickou prací. I když se jedná o úspěšný čas, je třeba si zachovat v první polovině dne značnou opatrnost. Nepoddávejte se vypětí a stresu. Obojí škodí vašemu zdraví. Ve druhé polovině dne se uvolněte. Smysly jsou již klidnější, emoce jsou v rovnováze. Může se stát, že uvidíte něco velmi zvláštního, co si nedovedete vysvětlit a s čím jste se nikdy nesetkali. V tento čas se děje mnoho nevysvětlitelných a záhadných jevů. Máte šanci porozumět vyšším mocnostem a silám. Pracujte se svým astrálním tělem. Podstata těchto dní je závislá na tom, jak jste prošli lunárním cyklem. Dostanete jen to, co jste si skutečně zasloužili. Proto jakékoliv nepříjemnosti, s kterými se v tento den setkáte, by vás měly dovést k zamyšlení nad vlastními činy.

Nemoci tohoto dne nejsou nebezpečné. Pokud onemocníte, projdete chorobou velice lehce. Určitě dnes nekácejte stromy a nestříhejte, ani netrhejte žádné květiny. Lidé se dnes jeví jako nesmírně soucitní. Měli byste se modlit, obraťte se ke svému vnitřnímu vůdci. Den přeje zejména psychologům, umělcům a všem těm, kteří zastupují humanitní studie. Cítíte-li, že vám doma něco chybí, zjistěte, o co se jedná.

28. lunární den ve zkratce

Smysl dne Nechat svoji mysl v poklidu a řešit vše s rozvahou a rozumem.
Termíny v roce 2017 14.1., 13.2., 15.3., 14.4., 13.5., 12.6., 11.7., 9.8., 7.10., 5.11., 5.12.
Kameny dne Neuděláte-li bez amuletu ani krok, zvolte chalcedon, jadeit, mléčný opál, nefrit, akvamarín, či ametyst. V tento den vám přinesou štěstí a ochrání vás.
Symboly dne V ezoterických učeních je symbolem tohoto dne lotos, ve východní tradici to potom je karma, v magii je to Slunce.

Lotos je symbolem jasnovidectví, tento den je s ním spojen též. Také je ale spojen s ezoterikou. Je dobré pracovat s energetickým systémem vašeho těla, zejména s čakrami.

 

Ideální strava pro naše dnešní zažívání

fruit-1145610_640Dopřejte si zelenou stravu, hodně ovoce a zeleniny. Vašemu zdraví také prospějí ořechy. Pijte džusy a zeleninové šťávy. Klidně si dejte půst. Zapomeňte na obiloviny, semena a maso. Pokuste se dnes zapomenout na kouření a popíjení alkoholu.

Ideální meditace pro naši dnešní pohodu

  • idealizace, svíčky

Pracujte se svými čakrami, dnes jsou otevřené. Před zahájením samotné meditace se fyzicky, psychicky a emocionálně očistěte. 28. lunární den je také velmi příznivý pro práci se sny. Během snění můžete pochopit svůj smysl života a cíle. Tento proces se opakuje každý měsíc, bez ohledu na to, zda ho chcete, nebo jak ho chápete. Můžete pracovat se svým vědomím a to jak vědomě, tak ve snech.

Rozvíjejte se pomocí aktivní čakry

chakra-1063278_640_23-8-2016V tento lunární den je aktivní Muladhara čakra. Muladhara leží na spodní části kostrče. Právě tato čakra je hodně spojena s našimi minulými životy. Jsou v ní uloženy skutky a zkušenosti z minulých životů. Jejími pozitivními vlastnostmi jsou vitalita, životní síla a rozvoj vědomí. Její negativní aspekt potom představuje lenost, pudovost a egocentričnost.

 

Přicházejí prorocké sny

V tomto lunárním dnu je potřeba pracovat se svými sny. Ukazují vám překážky, obtíže, ale také způsoby, jak je překonat. Často bývají prorocké. Můžete spatřit svoji budoucnost. Pokuste se z nich určit závěry a pamatujte, že sny vás pouze varují. Zda je uznáte za pravdivé či nikoliv, je jen na vás. Je tu dokonce možnost spatřit, kým jste byli v minulém životě. Myslete na to, že sny odráží jistou část našeho smyslového vnímání světa. Je možné v nich najít nápovědu, jak si třeba poradit s láskou, kterou chcete získat, ale zatím se vám to nepovedlo. Létáte-li ve snu, znamená to, že jste na vysoké duchovní úrovni. Jestliže vás některé sny děsí, pokuste se prožít lucidní snění (sny, které sami řídíte a ovládáte). Držte se snů, pomohou vám!

Chraňte svůj zrak a nehněvejte se

soap-bubbles-1192339_640_15-10-2016V dnešní den jsou velice zranitelné oči. Nevystavujte se přímému slunečnímu záření a nedívejte se proto do ostrého světla. Vaše oči by na to mohly doplatit. Chraňte svůj zrak brýlemi. Nenamáhejte dnes oči ani čtením. Méně pracujte s počítačem a vynechte sledování televize. V první řadě se to týká mužů. Pánové, dnes byste zvlášť měli pečovat o své zdraví. Omezte fyzické, rozumové a emocionální zatížení, abyste se ochránili před nástupem nových či před zhoršením starých onemocnění. Nevztekejte se a nehádejte se. Hněv je největším požíračem energie. Mějte to po celý den na paměti. Vyhněte se hrubostem a netaktnostem ve všech oblastech. Zaměřte se také na svůj krevní tlak a srdeční činnost. Více odpočívejte, nejlépe v přírodě. Běžte si zaplavat nebo navštivte parní lázeň. Aktivní je také mozek. Neničte přírodu, vyhněte se zabíjení hmyzu.

 

Dopřejte si pozitivní detox duše!

Myslete pozitivně. Očistěte svoji duši, své emoce a dopřejte detoxikaci i svému tělu. Pracujte, dnešní den přeje úspěchům. Rozhodujte o důležitých věcech, uvidíte, že zvolíte dobře. Kupujte nemovitosti, prodávejte je a pronajímejte. Zkoumejte, tvořte, věnujte se umění. Příznivý den je i na komunikaci se svým nadřízeným o povýšení, nebo o zvýšení platu. Stejně tak, potřebujete-li změnit práci. Nebojte se. Vše vám půjde snadno a od ruky.

Láska a sex jsou dnes citlivé záležitosti

fotolia_115868261_xs_par_18-9-2016Tento lunární den je jeden z nejharmoničtějších dnů vůbec. To se projevuje i ve vztazích. Dnešek je jako stvořený pro tiché schůzky, během nichž v sobě můžete objevit nové hodnoty či city. Na svůj protějšek buďte příjemní, podporujte jeho dobrou náladu, stejně tak by měl partner podporovat tu vaši. Buďte opravdu jen vy dva, sami, daleko od všeho a od všech.

 

Co se sexu týká, dnes jsou všichni jemní, plaší a něžní, to je romantické. Dnes by se láska a milování mělo odehrávat zejména na duchovní úrovni. Ctěte se navzájem a važte si sebe. Dnešní den by pro nikoho neměl být ve znamení pouhých fyzických potřeb, ale skutečné lásky. Jinak hrozí nákaza pohlavními chorobami. Zásnuby a uzavření manželství je lepší přenechat na jiný den. Nemuselo by totiž trvat věčně. Zajeďte si raději společně s rodinou někam na výlet, nebo se vydejte do přírody. Hlavně buďte pospolu a užijte si společně strávené chvilky.

Dnes počněte potomka! Dnes je na to nejlepší den!

baby-743246_640Dnes je jeden z nejlepších dnů vůbec, co se početí dítěte týká. I když se prakticky nebudete snažit, početí je prakticky jisté. Děťátko počaté ve 28. lunární den bude plné míru a radosti. Dospěje poměrně brzy k sebepoznání a pozná tajemství ukrytá ve svém srdci. Přesto u ratolesti hrozí dva zlozvyky, jedním je lenost a druhým je, že se nebude obávat o své bezpečí, což by mu mohlo způsobit velké problémy. Bude to hlavně na vás, rodičích, abyste mu vše vysvětlili a dali mu dobré rady do života.

 

Narodí se vyspělá duše

Lidé, kteří se narodí ve 28. lunární den jsou buď duchovně velmi vyspělí, nebo se stanou cyniky bez zábran. Většinou bývají líní, ale pokud lenosti zcela nepodlehnou, budou úspěšní a třeba i bohatí. Celkově děti narozené v tento lunární den dovedou již od mala svým rodičům prosvětlit jejich život a později život i ostatních lidí, které mají kolem sebe. Umí poskytnout oporu, podporu a druhé povzbudit. Vše si naplánují, což jim umožňuje dosahovat úspěchů. Obdařeni jsou také báječnou intuicí a předpovídáním budoucnosti.

Pusťte se do všeho!

money-1428594_640Nastala nejvhodnější doba pro všechny možné činnosti. Úspěchu můžete dokázat zejména ve dnu, kdy se Luna nachází ve znamení Býka. Tyto dny jsou totiž příznivé pro rozhodování se ve finančních záležitostech, pro investování, obchodování, uzavírání výhodných partnerství a podepisování smluv. Budete-li rozvážní, budete úspěšní. Tento den přeje tvůrčí a vědecké práci, stejně tak obchodním transakcím. Nezapomeňte jednat v klidu a bez emocí. To vám pomůže naučit se ovládat váš fyziologický a emocionální stav, ukládat a neztrácet své myšlenky. Tak dokážete být cílevědomým člověkem, který ovládá sám sebe a tedy i svůj život.

 

Založte úspěch podnikání a obchodu na lunární fázi

Doporučeno: – zajímat se o své podnikání
– navrhnout nové projekty
– představit své nápady
– podepsat důležité dokumenty a smlouvy
– při všech aktivitách být v klidu
– zaměřit se na duchovní problematiku
– nestresovat se
– pracovat pomalu
– nepodléhat lenosti
– poslouchat, co zaměstnanci říkají
– získat zisk
– držet své úspěchy v tajnosti
Nedoporučeno: – pro dnešní den není nic nedoporučeno


Nastává příznivá doba pro všechny skutky. Možná vás napadne něco skvělého.Střih vám zajistí krásu

portrait-1507074_640Vlasy si umyjte šamponem z bylin. Dnes si je ostříhejte, nebo si jen nechte zastřihnout konečky a zajistíte si tím tak přitažlivý vzhled, zvětšíte své osobní kouzlo a lidé vás budou zahrnovat jen samými komplimenty.

Prochází-li Luna znamením Kozoroha, velice vám prospěje zakoupit si či udělat masku a dopřát si příjemnou koupel. Udělejte si odvar z jitrocele, lopuchu, bodláku, či rostliny jménem mumio. Věnujte se svým nehtům a vlasům. Mějte na paměti, že nehty, vlasy a zuby jsou vizitkou každého z nás. Ruce si natřete vyživujícím krémem, pleť ošetřete pleťovými vodami, maskami a zpevňujícími koupelemi. Této péči by se měli věnovat zejména Kozorozi a Ryby.

V jarních dnech mají tkáně zvlášť vysokou potřebu kyslíku, proto je potřeba častěji čistit naší pokožku, využívat vzdušné koupele a nezávisle na počasí hodně pobývat na čerstvém vzduchu. Den je vhodný i pro odstranění černých teček.

TIP: Maska z kořenové zeleniny

Budete potřebovat: jeden kus mrkve a jeden kus červené řepy.
Postup: mrkev i řepu uvařte pospolu, následně z obojího udělejte pyré. Tuto hmotu dejte vychladnout do lednice. Očistěte svůj obličej a následně hmotu naneste na pleť. Úplně se uvolněte, zavřete oči a deset minut si v klidu, kupříkladu za poslechu příjemné hudby, poležte. Na oči si udělejte obklad z chladných sáčků heřmánkového čaje.

TIP: Doporučené éterické oleje

santal, santalové dřevo, bergamot, karafiát, orchideje, pačuli, ylang-ylang, levandule, citron

Domácnost odložte na jiný den

Energie dnešního dne vůbec nepřejí žádným velkým domácím pracem. Raději nedělejte žádné domácí práce, které vyžadují velké fyzické úsilí. Dělejte jen to, co jde hladce, snadno a bez námahy.

Zlepšete svůj zrak jogistickým působením

soul-746560_640_8-2016Cvičení pro oči
Zahřejte své dlaně tím, že budete jednu dlaň třít o druhou. Následně zavřete oči, položte své dlaně na ně, ale úplně se nedotýkejte víček. Důležité je, aby středy dlaní byly přímo proti očím. Až na víčkách ucítíte uvolňující teplo, budete vědět, že právě předáváte uvolňující energii svým očím. Tento cvik pochází z jógy. Zlepšuje zrak, poskytuje očím odpočinek a je třeba ho provést několikrát za den.

Comments are closed.
Open

© . Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max délka hovoru je 17 minut, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz