6. lunární den

Home  /  6. lunární den

6. lunární den

14 října, 2016Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 6. lunární den

6. lunární den – jak vás dnes fáze měsíce ovlivňuje?

 

 

S posíleným intelektem najděte lásku!

fotolia_115868261_xs_par_18-9-2016Šestý lunární den je dnem vášně a štěstí. Příznivý je pro vědu, výzkum, učení, jakýkoliv druh intelektuálních a duchovních činností. Využijte ho také na cestování a pro hledání ztracených zvířat, lidí, nebo věcí. Nastává optimální doba pro pasivní hloubavý odpočinek. Nebuďte naivní a nevšímaví a nepodléhejte provokacím. Zachovávejte klid, buďte trpěliví a shovívaví. Informace půjdou do paměti takřka samy. Pokud dnes onemocníte, poměrně brzy se uzdravíte. Opět štěstí nepřeje zlodějům. Naopak velmi by se mělo dařit těm, kteří jsou zaměstnáni v oblasti médií nebo komunikace. Tato doba se vztahuje k asimilaci kosmické energie. Je proto příznivý čas k hledání lásky, odpuštění, milosrdenství, pokory a proroctví. Ideální je také pro duševní a verbální práci. Podívejte se na nebe. Je-li jasné nebo naopak zcela zakryté mraky, je to znamení, že ve světě chybí harmonie. Dobrým znamením by bylo pár mráčků na obloze. Den je příznivý pro intuici, jasnovidectví a telepatii. Je propojen s dýcháním a je dobrý pro příjem a transformaci energie z prány.

6. lunární den ve zkratce

Smysl dne Žiji současným momentem, žiji teď a tady, a jsem za to rád/a.
Termíny v roce 2018 23.1., 21.2., 21.4., 20.5., 18.6., 18.7., 16.8., 15.9., 14.10., 13.11., 13.12.
Kameny dne Neuděláte-li bez amuletu ani krok, zvolte hyacint nebo citrín. V tento den vám přinesou štěstí a ochrání vás.
Symboly dne Ptáče, pták, jeřáb, mraky, duha, ve východní tradici je tento den zasvěcen pasivnímu ženskému principu (jinu). V totemové magii je symbolem dne prorocký pták Syrin nebo Ivik (řecky).

Jeřáb, pták a ptáče nejsou symboly šestého lunárního dne náhodou. Značí radost, lásku, intuici, prohlubuje vnímavost.

Vyslyšte dnešní předtuchu

ecuador-773941_640Dnešní lunární energie podporuje uskutečnění vašich snů a plánů! Právě dnes vás vaše předtuchy nezklamou. Ale nebuďte rozčarovaní, když se žádné extrémní události nedostaví. Neměl by ve vás zůstat pocit, že vaše snaha přišla vniveč. Konec konců, vše zlé je pro něco dobré a i vám vaše úsilí něco dá či přinese. Doba je příznivá i pro odpouštění nepřátelům, navíc přeje setkání. Pokud vám dnes zazvoní v uších, znamená to, že jste v harmonii.

 

Ideální strava pro naše dnešní zažívání

glass-845853_640Dnešní den není vhodný na to, abyste hodně popíjeli. Je jedno, zda se jedná o vodu, pivo, nebo o tvrdší alkohol. I hodně mléka či mléčných výrobků je dnes na škodu. Zatěžujete totiž tak své ledviny. Jezte spíše malé porce. Dejte přednost ovoci a zelenině. Zkuste je nějak nově upravit a vytvořit nové a chutné jídlo.

Ideální meditace pro naši dnešní pohodu

  • dechová cvičení, očista našeho mentálního těla a zvuková terapie
  • šestému lunárnímu dnu patří centrum emocí, které se nachází mezi krkem a prsy

V šestý lunární den se velmi snadno sladíte se svým životem. Buďte více pozorní ke zvukům přírody – větru, dopadání kapek na zem, šustění listů, šumění potoka, ptačí zpěv či štěkot psa. Užívejte si harmonii přírody a přeneste ji na sebe. Přivoňte si ke květinám, sáhněte si do hlíny. Pokud je teplo, klidně si zujte boty a stoupněte si bosky na trávu. Vnímejte, jak vánek příjemně hladí vaše nárty, jak tráva lehce šimrá a zároveň hladí vaše unavená chodidla. Klidně si stoupněte na písek. Věnujte pozornost jeho zrnkům, která nyní masírují vaše nohy. Nadechněte se a pořádně vdechněte vůni rybníka, lesa, pole, sadů, či deště. Pokud je zima, sáhněte si do sněhu. Všimněte si chladu, který z něj sálá, prožívejte i to, jak vás zebe. Sáhněte si na ledové rampouchy, pokochejte se krásou ledových květů vytvořených na vašem okně. Přijímejte tuto energii, kterou vám naše země a příroda dává. Zharmonizujte se.

 

Vyšší moc ve vašich snech

ascension-1568162_640_28-10-2016Vše, o čem v tento den sníte, lze považovat za projev vyšších sil a vyšší moci. Stávají se skutečností, ale je dobré o nich nikomu nevyprávět. Tyto sny často poukazují na to, co by mělo být dokončeno a to nejlépe rychle. Ve snu můžete vidět ty, kterým jste nějak zavázáni. Vždy ale mějte na paměti, že je velmi důležité, jak jsou tyto sny interpretovány. Nesmírně důležité jsou vaše pocity při pochopení těchto snů, zejména v šestý lunární den. Klidně můžete položit otázku vyšší moci. Po probuzení si nezapomeňte sen zapsat. Pečlivě jej analyzujte pomocí své intuice, protože odpověď na všechny vaše otázky může být skryta právě v symbolech.

Zatočte s vráskami

Šestý lunární den je vhodný pro léčení a vyčištění dýchacích cest, hlavně průdušek. Dnes si poradíte proti stárnutí, protože je příznivý den v boji s jeho projevy. Aktivní jsou ledviny, proto je příliš nezatěžujte. Nenechte si trhat zuby. Ohrožené jsou i paže, ramena, krční páteř, hrudní kost. Chraňte si krk. Významně hrozí nákaza angínou, proto dbejte na prevenci.

Buďme vděčni za to, co máme už teď!

ecuador-773941_640V šestý lunární den se vyvarujte nespokojenosti sami se sebou, ale také nespokojenosti vůči ostatním osobám. Najděte si všechna pozitiva, která vidíte na tom, jak žijete, kde pracujete, s vaším okolím a prostředím. Přijměte všechno tak, jak je a nechtějte, aby to bylo jinak. Pokud to jde, různé převody a přepisy nemovitostí či prodeje domů nechte na jindy.

Ideální den na svatbu a obchody

wedding-1787954_640Dnes byste se měli starat o vaše obchodní činnosti. Pracujte s nadšením, vyvarujte se špatné nálady. Určitě si zkuste zacvičit jógu. Den je totiž příznivý pro dýchací techniku Pranayama. Luna dnes přeje umění a kreativitě. Nápady budou přicházet jednoduše a energie přejí úspěšnému složení zkoušek. Dnešek je jako stvořený pro komunikaci. Máte-li něco závažného na srdci, co se vaší práce týká, je ideální den k tomu, abyste o tom hovořili se svým nadřízeným. Můžete změnit zaměstnání, ale jiné dny změně přejí více. Možné je i stěhování. Naprosto úžasný den nastává pro závazky a svatbu. Takže, jste-li celí žhaví do vdávání či ženění, nebojte se! Směle do toho!

Perfektní rande bez výčitek

fotolia_115868261_xs_par_18-9-2016Intuice je velmi silná. Můžete odhalit skutečný smysl vašich vztahů. Naslouchejte svému vnitřnímu hlasu a pochopíte city lidí okolo vás. V šestý lunární den všichni žijeme pod planetou Venuší, planetou lásky. Chystáte-li se randit, zadaří se. Vyhněte se ale vytýkání chyb. Raději protějšku prozraďte, co k němu cítíte. Nedopouštějte se chyb, jakých se dopustilo mnoho z nás! Neobviňujte svůj protějšek, místo toho, abyste byli vděční za každou chvilku strávenou v jeho přítomnosti. Neurážejte se, milujte se! Začít od začátku můžete právě dnes.

Máte-li doma tišší dítko, zkuste ho trochu rozdovádět. Máte jedinečnou příležitost vytáhnout ho od počítače nebo od televize. Doporučujeme tento den strávit v rodinném kruhu a zabývat se domácností. Chystáte-li se setkat se svými přáteli, příliš nemluvte.
[bar group=“6″]

Vrhněte se na početí šťastného pohodáře

Šestý lunární den je jako stvořený pro intimitu a sexuální hrátky. Pokud je váš záměr počít potomka, je ideální doba. Dítě počaté v tento lunární den bude mít dlouhý život snílka a poutníka. Bude velice svobodné a bude tíhnout k přírodě. Ještě více jeho pohodovému životu napomůžete, pokud ho počnete někde v přírodě.

Dnes se narodí úspěšný boss

baby-17342_640Děti, které se narodí v šestý lunární den, jsou přirozenými vůdci a diplomaty. Jejich život je dlouhý, šťastný a velmi produktivní. Zanechávají po sobě znatelné stopy. Daří se jim především v tvůrčích činnostech. Nenechávají se omezovat stereotypy a obvyklými mezerami. Mají velmi bohatý vnitřní svět, jsou dobrými vizionáři a snílky. Bojují za svobodu a rovnost. Nemají rádi nátlak. Jsou přesvědčeni, že všichni mají stejné postavení a stejná práva. Nikdo se nebude a nemá nikomu podvolovat. Jsou-li k něčemu přinuceni, uzavírají se do sebe. Seznamují se velice snadno. Ve vztazích vždy zvolí spíše svobodu než těžké okovy, které je donutí být doma s protějškem. Jsou ale oddaní a věrní, hluboce milují a jejich cit je více než upřímný. Čím více budou brát život vážně, tím více bude příznivý. Plní se jim vše, co si přejí. Neměli by kouřit ani pobývat v zakouřených místnostech.

Každý váš čin přinese úspěch!

money-1604921_640Je jeden z nejlepších dní v měsíci. Máte ideální možnost ukázat, co ve vás je a co umíte. Dosáhnete úspěchu. Zauvažujte nad nějakým opravdu důležitým projektem. Zvláštním znakem tohoto dne je, že nesmíte půjčovat peníze sobě ani nikomu jinému, protože se zapůjčenou věcí přijdete o klid a mír v duši, navíc i o úspěch. Vyhýbejte se tomu, co nemáte dobře promyšlené. Váš problém možná spočívá v tom, že nechcete najít střední cestu. Naslouchejte a připravte se, abyste měli vše podložené fakty.

Pokud se Luna právě nachází ve znamení Raka, umožňuje finanční operace spjaté se starožitnostmi. Úspěšně můžete dokončit i soudní řízení, byla-li zahájena v tomto období. Je ideální doba pro reklamní kampaně. Naopak rozhodně nevhodný čas je na stavbu domu. Nebuďte předpojatí vůči budoucím partnerům a klientům. A hlídejte své emoce.

Založte úspěch podnikání a obchodu na lunární fázi

Den je vhodný pro jakýkoliv druh podnikání. Dařit se bude ve všech oblastech.

Doporučeno: – řešit jakékoliv finanční záležitosti
– podnikat v oboru, kde nejlépe ukážete své schopnosti a talent
– být pasivnější
– analyzovat současnou situaci
– věnovat se budoucnosti
Nedoporučeno: – přizpůsobovat se při půjčce peněz
– přetěžovat se a pracovat přes čas
– vytáčet se ve finančních záležitostech
– prodávat
– nedodržet slib

 

Pozor na nůžky!

Je naprosto nevhodná doba ke stříhání vlasů. Energie šestého lunárního dne mohou ostříhanému člověku způsobit nastydnutí nebo vzhled nemocného. Mohlo by vás také něco rozbolet.

Jak o sebe pečovat?

woman-801711_640Věnujte se pokožce své hlavy. Zkuste zpevnit vlasy, i pokud jsou šedivé. Obarvěte je. Lidé, kteří se narodili ve znamení Býka, Panny či Kozoroha, by si měli dopřát zahřívací a uvolňující masáž. Nezapomeňte ani na svoji pleť, i ta potřebuje péči – dnes v podobě peelingu a vyhlazování vrásek.  Ohnivým znamením (Berani, Lvi a Střelci) doporučujeme epilaci a odstraňování chloupků pro zpomalení jejich růstu. Horké zábaly jsou vhodné pro Ryby, Raky a Štíry.

TIP: Doporučené éterické oleje

fialka, tymián, citron, mimóza, máta, anýz, cedr, meruňka

Pohodový domov

Šestý lunární den je jako stvořený pro domácí práce. Vše vyřídíte bez námahy a všechny plány do domácnosti vymyslíte s jistotou, že se uskuteční.

Cvičení pro skvělé uvolnění

warrior-pose-241611_640Vhodné je procvičit kůži na obličeji. Začneme tím, že žlábek pod nosem přidržíme prsty a odtáhneme horní ret nahoru, až se obnaží zuby. Toto cvičení opakujte 10x. Vypouštějte s frkáním vzduch z úst. Rovněž opakujte 10x.

Natahujte prsty kůži na hlavě tak, aby uši ustupovaly nahoru a dozadu. Napřed každé zvlášť a potom obě najednou. Při každém natažení několik vteřin vydržte.

Vsuňte bradu ostře vpřed. Toto cvičení pomáhá zbavit se dvojité brady. Představte si, že na vaší bradě visí dvojité závaží, které potřebujete zvednout nahoru. Při zvedání brady napínejte svaly pod ní. Silně propněte svaly na krku, aby viditelně vystupovaly. Podržte je několik vteřin napnuté a pak je uvolněte.

Nezapomeňte procvičit i zátylek. Obě dlaně spojte svými prsty, položte je na zátylek a skloňte hlavu dopředu. Snažte se překonat odpor dlaní a zvednout hlavu nahoru. Cvik opakujte 4x-6x.

Postavte si lokty na stůl a dlaně i s prsty dejte přes sebe. Bradou se o ně pevně opřete. Následně rukama zvedejte hlavu vzhůru. Překonáváte přitom odpor, který klade vaše hlava. Zatlačte hlavou, bradou na ruce a spusťte je dolů. Cvik opakujte opět 4x-6x.

V průběhu deseti až dvanácti dnů postupně zvyšte počet cviků u každého cvičení na třicet až čtyřicet.

 

Comments are closed.
Open

© . Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max délka hovoru je 17 minut, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz