20. lunární den

Home  /  20. lunární den

20. lunární den

14 října, 2016Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 20. lunární den

20. lunární den – jak vás dnes fáze měsíce ovlivňuje?

 

Pusťte se do tvorby!

galaxy-10994_640_27-10-201620. lunární den není vhodným dnem k provádění jakékoliv magie. Zapomeňte na magické rituály. Nemoci bývají často vleklé. Dnešek je považován za jeden z nejvhodnějších dní z celého lunárního cyklu pro začátek jakéhokoliv díla. Uškodit vám může jen závist a nepřejícnost. Nebuďte sobečtí, pyšní a příliš domýšliví. Nepřeceňujte vlastní schopnosti, nezdůrazňujte svoji významnost. V opačném případě, pokud se podle těchto rad nebudete řídit, riskujete ztrátu všeho, čeho jste dosáhli v lunárních dnech předchozích. Vyhněte se provokacím a hádkám, nehádejte se se svými blízkými, ani s přáteli. Jen jediný malý spor se rozdělí na množství hádek, urážek a konfliktů. Astrologové doporučují se v tento den věnovat novostavbám, stavění a odpovědným funkcím.Dnes je nutné překonat všechny pochyby, které v sobě máte. Je možné se duchovně posunout dál. Buďte otevření ke všemu, co dnes přijde. Den přeje novým začátkům. Vše, co uděláte, bude mít úspěch. Jedná se o čas duchovní transformace, překonání pochybností, dělání důležitých rozhodnutí. Tato doba je symbolem proměny. Říká se jí také Kruh života. Můžete zažít duchovní osvícení.

20. lunární den ve zkratce

Smysl dne Odmítnout veškeré pochybnosti, přijmout svoji transformaci.
Termíny v roce 2018 6.1., 5.2., 6.3., 5.4., 5.5., 3.6., 3.7., 2.8., 31.8., 29.9., 29.10., 27.11.
Kameny dne Neuděláte-li bez amuletu ani krok, zvolte červený jaspis, či gespilit. V tento den vám přinesou štěstí a ochrání vás.
Symboly dne V ezoterických učeních je symbolem dnešního dne orlosup, v magii je to den proměny a poznání kosmických zákonů, v totemové magii je jeho symbolem orel s krokodýlím ocasem.

Již indiáni věřili, že orel je zvíře, které symbolizuje proměnu. Souvisí s duchovním přerodem. Veškeré záležitosti se vyřeší samy od sebe, zejména ty složitější.

Ideální strava pro naše dnešní zažívání

pancakes-282239_640Postarejte se o to, ať je vaše strava kvalitní a vyvážená. Dnes si můžete dát to, na co máte chuť, kromě masa. Neměli byste také příliš popíjet. Zkuste s jídlem trochu experimentovat. Taková čokoládová omáčka s chilli nemusí být vůbec špatná. Důležité je, aby jídlo bylo čerstvě připravené. Vhodný je tento čas i pro půst.

Ideální meditace pro naši dnešní pohodu

  • Nebe a příroda

Setkejte se se svým vnitřním učitelem. Lehněte si někam, kde se budete cítit dobře, pohodlně a v klidu. Relaxujte. Zaměřte postupně svoji pozornost na nohy a postupujte výš po těle, až dojdete k hlavě. Měli byste cítit příjemně unavený a těžký pocit. Až se vaše tělo naprosto uvolní, představte si nebe bez jediného mráčku. Představte si, jak na vás září teplé sluneční paprsky a prohřívají vaše ztuhlé a unavené tělo. Nebe vás vyzývá, abyste vstoupili mezi mraky. Vcházíte do neznáma. Užíváte si jak je vaše tělo lehké a máte pocit, jako byste se skutečně pozvedli směrem k obloze. Z té výšky najednou vidíte zemi, moře, lesy, louky, stromy, potoky, řeky. Cítíte, jak vám vítr uhlazuje vlasy a hladí vás po pokožce. Náhle před sebou vidíte horu, která se tyčí vysoko nad zemí, až se skoro dotýká nebe. Tam zamiřte. Tato hora je totiž místem, které vám dodá potřebnou energii. Propadejte pocitům, které cítíte uvnitř sebe. Čím hlouběji půjdete do své duše, tím dříve se setkáte se svým vnitřním učitelem. Můžete mu položit i několik otázek, pokud vás něco trápí a vážně si nejste jisti. Vaše tělo by nyní mělo získat to, co potřebovalo, včetně znalostí.

Aktivujte čtvrtou srdeční čakru

chakra-1063278_640_23-8-2016Ve dvacátý lunární den je aktivní Anáhata čakra. Ta se nachází uprostřed hrudníku v blízkosti srdce. V této čakře se může naše vědomí rozpínat do nekonečna. Čakra symbolizuje dálavy a rozpínání. Anáhata je sídlem božského Já. Značí božské vlastnosti srdce, jimiž jsou blaženost, mír, harmonie, láska, pochopení, soucit, bystrost, čistota, jednota, milosrdenství, dobrota a odpuštění. Srdeční centrum je plné emocí a pocitů. Kdo se na tuto čakru soustředí, může rozvíjet svůj talent jako spisovatel či básník. Z Anáhata čakry vychází ještě čakra Sankalpa šakti, která plní přání. Chcete-li, aby se vám vaše přání vyplnilo, soustřeďte se na oblast srdce. Čím je Anáhata čakra čistší, tím rychleji se vaše přání vyplní.

Dnešní sny plní přání!

Sny dvacátého lunárního dne se mohou stát neskutečně rychle skutečností. Dá se říci, že právě dnes si můžete objednat sen na přání. Ve snech tohoto dne si můžete jít, kam chcete, a dělat jen to, co se vám líbí. Zkuste se objevit ve snech jiných lidí, nebo si přejte vidět ve snu ty, kteří již třeba nejsou zde na zemi s vámi. Prostřednictvím těchto snů můžete i řešit některé problémy a dokonce se vydat do jiných světů.


Hrozí zlomeniny!

Sauna - Beautiful woman

Dávejte si pozor na své oči, na žaludek a nervovou soustavu. Také hrozí velké nebezpečí zlomenin. Hlídejte si své emoce. Organismus je ve 20. lunární den oslabený. Pokud onemocníte, na uzdravení budete čekat dlouho. Vše se povleče. Dnes úplně zapomeňte na šarlatánské způsoby léčení. Vyhněte se alternativní medicíně, léčitelům i šamanismu. Z léčebných procedur vám dnes prospěje parní lázeň nebo sauna. Aktivní jsou horní část zad, ramena a pobřišnice. Věnujte svoji pozornost páteři.

Neplýtvejte svou energií a neriskujte

Dnes se vyhněte zbytečnému plýtvání energie. Vyčerpanost může být pro vaše zdraví nebezpečná. Vyvarujte se pýše, žárlivosti, vzteku, povýšenosti a pochybnostem. V ničem neriskujte. Mohlo by se vám to vymstít, zvlášť pokud si nejste jistí, jestli se do toho pouštět. Vyhněte se senzibilům a samoléčitelství. S nikým se nesuďte, doba pro to není ideální. Soudní spory přenechte jinému dni. Na uzavření sňatku dnes zapomeňte. Manželství by nevydrželo. Ani milování a sex dnes nedoporučujeme. Musíte vědět, kdy máte přestat. Popíjení alkoholu, přejídání a kouření vám dnes neudělá dobře!

Učiňte důležitá rozhodnutí

magic-1688274_640-8-10Pokuste se dnes pochopit smysl svého života. Soustřeďte se na důležité a pro vás podstatné cíle. Nastává nejlepší den pro studování duchovních textů a čtení knížek. Dnešní den je báječné strávit s rodinou. Koncentrujte se. Zvažte své kroky a svoji strategii. Věnujte se hospodaření a buďte raději doma. Den je příznivý pro rozhodování a také pro všechny finanční operace. Pokud hodláte prodat či koupit nemovitost, nebo nějak jinak s ní obchodovat, den vám přeje. Máte-li tvořivou náladu, směle do toho. Čas je ideální pro vědu, tvoření a umění. Pro studenty bude hračkou složit zkoušky, nemůžete si přát lepší dobu! Komunikace dnes nebude váznout a v mnohém vám může otevřít oči. Můžete cestovat, můžete se stěhovat. Vše se nyní bude dařit.

Čas vhodný pro rande a sbližování!

Energie tohoto dne nabádá hlavně odpočívat a trávit čas poklidně. Odložte veškeré hovory o práci, o domácích neshodách, finančních potížích a dalších. Dvacátý lunární den se hodí pro milostné schůzky a randění. Scházejte se v tichém a poklidném prostředí. Povídejte si spolu. Dnes můžete dojít úplně snadno ke kompromisům. Jestliže to pro vás bývá v jiné dny obtížné, dnes to zkuste. Máte tu nejlepší příležitost. Je mnohem snazší pochopit milovaného člověka dnes, než kdykoliv jindy.

Pokud je ve vaší domácnosti horko, udělejte s partnerem vše proto, aby se vám doma lépe dýchalo a žilo. Zapojit se mohou i děti.

Počnete dítě s velkým potenciálem, ale pozor…

model-1216916_640Počnete-li ve dvacátý lunární den svého potomka, bude se snažit všechno dělat co možná nejlépe a dosáhnout nemožného. Dítě může být plné hněvu a malicherné, ale také může díky svému potenciálu slavit velké duchovní úspěchy. Lhaní ho může dohnat až sebevraždě, takže na to pozor. Pokud se v tento den rozhodnete otěhotnět, nelžete a nepodvádějte.

Dnes se narodí velikán

Lidé narození ve dvacátý lunární den se dovedou zastat sebe, i těch, kteří jsou jim drazí nebo na kterých jim záleží. Bývají astrálními cestovateli. Vždy usilují o dokonalost a obětují se pro to, čeho chtějí dosáhnout. V horším případě jsou však povrchní a dívají se na své okolí povýšeně. Často se stávají diktátory. Již od plenek tyto děti projevují svoji neústupnou povahu. Rodiče to s nimi nemají lehké, bývají totiž poněkud vzteklé. Jsou kreativní a činorodé. Nemají hroší kůži, ale skvěle umí být cynické. Pokud se nedají na scestí, budou schopny velkých duchovních činů. Jejich srdce je šlechetné a mají ohromnou vnitřní sílu. Mívají o sobě vysoké mínění. Pravdou je, že oprávněně. Lidé narození ve dvacátý lunární den skutečně vynikají nad ostatními, a tak je převyšují. Domýšlivost a přeceňování vlastních úspěchů je ale pro ně nebezpečné. Nedovedou-li se tomu vyvarovat, zažijí nejspíše nejednu porážku a zklamání. Měli by být opatrní na fyzickou zátěž. Budou potřebovat častěji odpočívat, zejména s přáteli a v rodinném kruhu. Lze zahájit kurz léčení a ozdravných procedur. Pro harmonizaci látkové výměny a pro prevenci kožních onemocnění by se v těchto dnech měli často dívat na modré nebe a volit oděv světlemodré barvy.

Vhodná doba na kolektivní záležitosti

office-620822_640Dnešní den je nejvhodnější pro řešení finančních otázek. Nastává také ideální doba pro řešení nejpalčivějších témat. Můžete vesele obchodovat a podnikat prakticky s čímkoliv. Lidé jsou dnes sdílní a otevření. Toho můžete dnes patřičně využívat mezi kolegy, ale i mezi partnery. Můžete upevnit vztahy, svazky a přátelství. Ve dvacátém lunárním dnu můžete začít s jakýmkoliv dílem. Úspěch je zaručen. Výborně se dnešek hodí pro kolektivní práci a společné řešení problémů. Ve styku s přáteli a podobně smýšlejícími lidmi možná poznáte a pochopíte něco, co vám dosud unikalo.

Založte úspěch podnikání a obchodu na lunární fázi

Dnešek je dnem osvícení a zjevení. Lidé bývají otevření a velmi společenští. Je možné, že se pohnete někam dál.

Doporučeno: – týmová práce
– řešit finanční záležitosti
– pracovat
– řešit nepříjemné problémy
– zahájit výstavbu
– dělat důležitá rozhodnutí
– udělat si nové kontakty, známosti
– zlepšit stávající vztahy
– dávat si pozor na přehodnocování se
– vhodná doba na zahajování nových projektů
– pracovat efektivně
– jste-li zaměstnavatelem, poté otevřete novou pobočku, zaveďte nová pravidla, podporujte své zaměstnance
Nedoporučeno: – vyjadřovat závist a zlost
– vzdávat se
– být pasivní

 

Zapomeňte dnes na nůžky!

Nestříhejte si vlasy. Jejich zkrácení by vám do života mohlo vnést nechuť.

girl-139353_640Nachází-li se Luna ve znamení Panny, je třeba si prostředky pro péči o pleť rozdělit. Ráno pleti dopřejte kosmetické mléko a vyživující krém, přes den se namažte denním krémem, nebo hydratačním gelem, večer pleť ošetřete kosmetickou vodou, tonikem, či maskou.  Nejlepší jsou pro pleť prostředky, které obsahují extrakty z léčivých bylin. Vhodné jsou také antistresové směsi a zklidňující bylinné výtažky.
Luna ve znamení Panny nám umožňuje zlepšit barvu obličeje. Květiny znamení Panny jsou valeriána, devětsil, petržel, kmín, saturejka, levandule a heřmánek. Umíchejte si masku z medu a soli – zmenšuje otoky a pozitivně působí na krevní oběh, pleť začíná dýchat. Účes, který si uděláte v tento den, bude držet formu. Zaměřte se na čistotu nejen svého těla, ale i oděvu. V tento den je potřeba mít všechno čisté a upravené. Prochází-li Luna znamením Štíra, zapomeňte na krémy a prostředky vyrobené na bázi hormonů.

TIP: Doporučené éterické oleje

kadidlo, verbena, jasmín, levandule, hyacint, šalvěj, vetiver

Neuklízejte, ale zavlažujte

Zvlhčete vzduch, ať se vám lépe dýchá. Postačí k tomu jen voda a rozprašovač na kytky. Buď můžete kropit listy květin vodou, nebo stříkat vodu do vzduchu. Navíc se tímto způsobem čistí vzduch i od prachu. Ideální je tento způsob i na horká letní období. Vzduch se tak ochladí. Ve dvacátém lunárním dnu vynechte domácí práce. Udělejte jen to, co je potřeba bezpodmínečně udělat co možná nejdříve a co se bez vás neobejde. Ostatní odložte.

Cvičení proti vráskám

girl-454564_640Odstraňujeme faldíky a brázdičky cvičením určeným proti „vrásce hněvu“. Položte ukazováčky na počátek obočí a velmi měkce kůži přidržujte. Zdvihejte obočí, jako by kladlo odpor.

Proti vráskám na čele se ubráníte následujícím cvikem. Položte prsty rukou naplocho na čelo a zvedejte obočí nahoru.

Proti vráskám u očí udělejte následující. Měkce přitiskněte oba ukazováčky ke koutkům očí a táhněte spodní víčka nahoru. Zpevňuje to svaly okolo očí.

Proti vráskám kolem úst. Položte ukazováčky do koutků úst a pevně sevřete rty.

Comments are closed.
Open

© . Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max délka hovoru je 17 minut, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz