24. lunární den

Home  /  24. lunární den

24. lunární den

14 října, 2016Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 24. lunární den

24. lunární den – jak vás dnes fáze měsíce ovlivňuje?

 

Dnes zvládnete všechno!

galaxy-896930_640_22-6-2016Oproti předchozímu dni je 24. lunární den jako stvořený pro tvůrčí práci. Pokud se chystáte něco tvořit či vyrábět, tak směle do toho. Ideální je tento čas i pro ty z vás, kteří si s někým potřebují něco vyříkat či upevnit vztahy. Klidně začněte s novými věcmi, plánujete-li něco většího. Vše vám přinese úspěch a peníze. Pokud jste se nechovali v předchozích dnech dobře, nebo pokud jste někomu ublížili, přichází trest. Budete pociťovat nervozitu a nebudete mít stání. Snažte se ovládat! Ucítíte-li, jak vaším tělem proudí nesmírné množství energie, zkuste si zasportovat. Tento den je ve znamení mužské energie. Fyzické síly jsou na vzestupu, stejně tak jako milostná setkání. Ta jsou přímo kouzelná. Vaše tělo touží ukazovat své fyzické přednosti. Prožijte tento den poklidně, beze spěchu, bez dřiny a s těmi, které máte rádi. Uspořádejte večírek zaměřený na hudbu, fotografie, či umění. Taková shledání mají dnes zelenou a slaví úspěch. Lidé jsou zpravidla velkodušně naladěni. Učte se, tento lunární den přeje vzdělávání se a rozšiřování obzorů. Luna pomáhá urychlovat proces myšlení. Snadno se vám budou řešit právě ty problémy, u kterých musíte přemýšlet.

V magii je tento den považován za období zániku starého a vytvoření nového. Luna totiž právě prochází souhvězdím Ophiuchus nahoru a dolů a od znamení Kozoroha do znamení Vodnáře. Ten, kdo v tento den onemocní, se nebude léčit dlouho. Choroby nejsou nebezpečné. Celkově je tento čas považován za neutrální. Nepřinese vám žádnou újmu. Nenechte se ovládnout pocitem bezvýchodnosti. Pamatujte, že vždy existuje nějaké řešení a nějaká cesta ven. Máte-li chuť stavět, podle tibetské a indické astrologické školy je nejpříznivější období. Věděli jste, že již staří Egypťané v tento den zakládali své pyramidy?

24. lunární den ve zkratce

Smysl dne Můžeme vytvořit nové teprve poté, co zničíme vše staré.
Termíny v roce 2018 10.1., 9.2., 11.3., 9.4., 9.5., 8.6., 7.7., 6.8., 4.9., 3.10., 2.11., 1.12., 30.12.
Kameny dne Neuděláte-li bez amuletu ani krok, zvolte černý jaspis, nefrit, obsidián a malachit. V tento den vám přinesou štěstí a ochrání vás.
Symboly dne V ezoterických učeních je symbolem medvěd, ve východní tradici je to Šiva.

 

Medvěd je symbolem energie. V tento den proto můžete očekávat velký příval sexuální energie, nápaditost. Je velice vhodná doba na to, abyste počali dítě!

Ideální strava pro naše dnešní zažívání

tomatoes-1629186_640Jídlo by mělo být různorodé a zároveň výživné. Zvolte mléčné výrobky a kysané mléko. Trochu suchého vína je povoleno. Půst v tento den není doporučen.

Ideální meditace pro naši dnešní pohodu

  • tantra, jóga, práce s minerály a drahokamy

Zkuste dnes něco postavit. Je jedno, jestli z písku, sněhu, bahna, či keramiky, prostě něco vytvořte. Může vám to pomoci pochopit mnoho věcí.

Během 24. lunárního dne je aktivní konečník a čakra brána smrti. Ta se nachází mezi konečníkem a genitáliemi. Jedná se o velmi důležitý bod, který je vstupem pro zemní energii.

Sny prozradí sexualitu a kreativitu

fotolia_99768132_vcsnar-czSny tohoto lunárního dne poukazují na vaši sexuální energii, ale také na vaši kreativitu, tvůrčí sílu a vnitřní sílu. Pokud jsou vaše sny dobré, potom je vše v pořádku. Jsou-li vaše noční vidiny zlé a špatné, dávejte si pozor na to, aby vaše energie zbytečně neunikala. Může vám utíkat, pokud máte špatné vztahy s opačným pohlavím, nebo se ve svém životě projevujete nedostatečně kreativně. Je možné, že vynakládáte mnoho úsilí a začínají vám scházet síly. Někdy jsou ve snech 24. lunárního dne vidět vaše minulé životy. V tom případě se vám v nich nabízí řešení vašich současných problémů!

Hodně spěte

Dnes si dávejte pozor na játra, konečník a kůži. Organismus je odolný a se zátěží si snadno poradí. Pokud se cítíte slabí, lehněte si a odpočiňte si. Zejména vám pomůže spánek. Zacvičte si jógu pro uvolnění těla i mysli. Tím se také posílíte!

Čerpejte svou energii opatrně

 Basic RGBTvořte, ale opatrně, abyste svoji energii nezneužili k věcem, kterých byste následně mohli litovat. Vyhněte se přelidněným místům a frontám. Vyvarujte se sporům a soudním řízením. Čekají-li vás nějaké důležité zkoušky, raději je odložte na jiný den. Zatím se věnujte jen pečlivému tréninku. V komunikaci se vyvarujte cynismu, tlaku a hloupým vtipům. Mohli byste někoho urazit či se někoho nechtěně dotknout. Odložte cestování. Luna vám k němu nepřeje. Zapomeňte i na stěhování. Pro uzavírání manželství dnes není vhodná doba. Nejspíše byste se brzy rozváděli. Nekuřte a s alkoholem to rozhodně nepřehánějte.

Den přeje novým projektům a tomu nejlepšímu sexu!

Pokud máte realizovatelné nápady, pusťte se do toho! Začněte stavět, je jedno jestli dům, nebo jen domeček na zahradě pro děti. Zkuste si dát do těla! Běžte si zaběhat nebo zaplavat. Fyzickou aktivitu dnes doporučujeme. Buďte v kontaktu s přírodou. Potřebujete-li si odpočinout, rýpejte se v zahradě. Práce na zahradě v zeleni vás uklidní. Zkuste podnikat v novém odvětví. Tento den podnikání velmi přeje. Potřebujete-li vyřešit jakékoliv finanční záležitosti, jen do toho. Máte zelenou. Chcete koupit či prodat nemovitost? Poslužte si. Zabývejte se vynálezy a vědou. Komunikace bude plynout hladce. Cítíte v těle sexuální napětí? Poté není nic lepšího, než se sexuálně vybít. Sex a milostné hrátky jsou vřele doporučené! 24. lunární den je pro tyto účely nejlepším dnem z celého lunárního cyklu. Zvláště mužům se sex vřele doporučuje, zajistí vám zdraví!

Nejlepší den pro vztahy!

fotolia_115868261_xs_par_18-9-2016Dvacátý čtvrtý lunární den je jedním z nejsilnějších lunárních dnů, co se srdečních záležitostí týká. Je to den mužské energie, která se projevuje zejména silně sexuálním potenciálem člověka. Plánujete-li rande či milostnou schůzku, vůbec se nemusíte bát toho, jak dopadne. Dokonce se tento den hodí i pro plánování budoucnosti. Přemýšlíte-li tedy o tom, že by se již váš vztah měl posunout dál, máte nejlepší příležitost.

Dnes byste si s partnerem měli vzájemně říci, nebo ještě lépe dát najevo, jak vám na sobě vzájemně záleží. Je to důležité i normálně, ale ve dnech, kdy Luna prochází znamením Střelce, je to obzvlášť podstatné. Měli byste se vzájemně chápat jako nejchytřejší, nejpodstatnější a nejžádanější osoby, které k sobě prostě patří. Jestliže si v tomto budete vzájemně věřit, zajistíte si v domácnosti klid na velice dlouhou dobu. Dokonce se možná vzájemně tak rozněžníte, že si budete tokat ještě dlouho.

Dnes počnete dobráka

Děťátko počaté ve 24. lunární den bude velice mravné. Může být trochu nemotorné, ale to není nic, čeho by se s přibývajícími léty nemohlo zbavit. Vlastnit bude velkou sílu. Vše učiní jen z dobré mysli. Tito lidé oplývají inteligencí, milují jídlo, jsou čestní, mají okolo sebe rádi větší společnost, ale může se stát, že jsou náchylní k nemocem a lenosti.

Narodí se kouzelný umělec

baby-743246_640Dítě narozené ve 24. lunární den má obvykle magické schopnosti. Většinou vlastní velké množství energie a málokdy se unaví. Je čestné, dobré a má mírnou povahu. Může ale také být chamtivé a závistivé. Rozhodně má tvůrčí sklony a výrazné umělecké schopnosti. Dokáže mnohé, bude-li se držet toho, co mu jde a co ho baví. Tyto děti bývají sebejisté a nemění své názory. Pokud jste se narodili v tento lunární den, je pro vás spánek a odpočinek nesmírně důležitou součástí. Vřele doporučujeme konzumovat smetanu, koření a celer. Vůbec se nemusíte omezovat ve svém jídelníčku. Dávejte si to, co je vám libo. Obecně jste považováni za velké gurmány. Dána vám je také vlastnost rozených chodců. Žádná vycházka pro vás není dost dlouhá.

Pusťte se do práce!

money-434709_640Dnešní den je pro práci a budování kariéry velmi úspěšný a silný. Budete-li aktivní, dotáhnete to daleko! Sledujte, co se okolo vás děje a co se řeší. Důležitá rozhodnutí prozatím odložte, stejně tak jednání o důležitých projektech. Ale vše, co dnes začnete, se podaří. Doba přeje snažení a zvýšené aktivitě. Řešte záležitosti, které se týkají peněz, energie jsou k tomu příznivé. Na rozdíl od předchozího dne, nejsou dnešní síly agresivní. Zvlášť se dnes bude dařit těm z nás, kteří se živí psaním, malováním, nebo herectvím.

Založte úspěch podnikání a obchodu na lunární fázi

Doporučeno:

– být aktivní
– starat se o finanční záležitosti
– starat se o obchod
– dokončit důležitou práci
– dokončit projekty
– vytvářet plány
– vytvořit důležitou prezentaci
– starat se o finanční transakce
– pracovat s archívy
– zajímat se o to, kam dál se můžete rozvinout a stoupat
– uspořádat výstavu, večírek, koncert
– zvyšovat svoji kvalifikaci
– analyzovat, který krok vám přinese zisk
– pokud jste zaměstnavatel, je vhodná doba na svolání konference na analýzu toho, co povede k úspěchu

Nedoporučeno: /

 


Zapomeňte dnes na nůžky

Den není vhodný na stříhání vlasů. Chcete-li být zdraví, nestříhejte si vlasy, ani nezastřihávejte roztřepené konečky.

TIP: Vyživující masky a koupele

girl-139353_640Zaměřte se na různé extrakty a vyživující masky. Nachází-li se Luna v Kozorohu, máte šanci na zlepšení svého krevního oběhu. Zkuste si dát pořádně horkou koupel, nebo si zajděte na zahřívací masáže celého těla. Do vody si přidejte extrakt ze skořice, která má zahřívací účinky. Navíc příjemně voní, takže si odpočinete. Dobře také působí svlažování pokožky tonizujícími prostředky. Vyzkoušejte extrakt ze ženšenu, hlochu, nebo měsíčku lékařského.
Ti z vás, kteří se narodili ve vzdušném znamení (Blíženci, Váhy, Vodnáři), by se měli věnovat především vyživování pokožky. Je-li vaše kůže suchá, zkuste slaný tvaroh, medové či okurkové masky. Obojí má blahodárné účinky.

TIP: Doporučené éterické oleje

santal, santalové dřevo, bergamot, karafiát, orchidej, pačuli, ylang-ylang, levandule, citron

Dnes se daří každá aktivita včetně úklidu

Zdaří se vám všechny domácí práce, zejména pokud se chystáte něco předělávat nebo přestavovat. Začít můžete ale i s opravami. Poproste o pomoc i ty nejmenší, uvidíte, že je to bude bavit a navíc je tak vedete ke spořádanému životu.


Zacvičte si proti vráskám

girl-454564_640Vrásky v očních koutcích
Zavřete pomalu oči. Svým prostředníčkem a prsteníčkem přiloženým k vnějším koutkům očí jemně odtahujte kůži směrem k uším. Napnutím svalů se zkuste tomuto pohybu bránit.

Dolní víčka
Toto cvičení funguje báječně, pokud bojujete s váčky pod očima. Polštářky svých ukazováčků, prostředníčků a prsteníčků přiložte na kůži pod očima a táhněte kůži směrem dolů ke rtům. Zkuste při tomto úkonu zavřít oči a počítat do šesti.

Pro pružné tváře
Přiložte své ukazováčky na vnější koutky očí a palce položte na tváře. Přes veškerý odpor prstů se široce usmívejte. Ukazováčky umístěte uhlopříčně nad koutky úst a silně k zubům přitiskněte svaly kolem úst.

Krásná šíje

Napněte pevně spodní ret a stahujte ho dolů. Svaly na šíji by při tomto cvičení měly viditelně vystupovat.

 

Comments are closed.
Open

© . Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max délka hovoru je 17 minut, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz